Adwords старт логин?

profusion

New Member
нещо не мога да се оправя с Адвордса...
имам адсенс и гмаил, като опитам да започна същия акаунт на гоогле ми казва: и не ме пуска?

This account is already a login to another AdWords account.
Please select a different Google Account login to access this account.

ама как е логнат с тоя акаунт като не ме пуска?:shock:
 
Не пише, че е логнат, а че този мейл се ползва вече за друг Адуърдс акаунт. Въведи друг мейл.
Да не би да си се регнал отпреди и да си забравил? :)
 
От: Adwords старт логин?

Да, същото е когато си в Gmail и се опитваш да се логнеш в Blogger, като и в двата акаунта се е използвала различна gmail поща или друга. И един съвет, като си логнат в едното, гледай да се лог алтнеш и после да си влезеш в другото. Освен от тази гледна точка с преплитането на акаунтите, и от гледна точка на това Г да знае къде какво имаш по системата им. Само с YouTube не съм го забелявал да има синхром, ама те са си привлечена система към гиганта, не са създадени в синхром с тях. Поне такива са ми наблюденията.

И в залючение, виж къде си логнат и къде искаш. Излез от едното и влез в другото. А другото е да си забравил логина.:)
 
От: Adwords старт логин?

Да, същото е когато си в gmail и се опитваш да се логнеш в blogger, като и в двата акаунта се е използвала различна gmail поща или друга. И един съвет, като си логнат в едното, гледай да се лог алтнеш и после да си влезеш в другото. Освен от тази гледна точка с преплитането на акаунтите, и от гледна точка на това Г да знае къде какво имаш по системата им. Само с youtube не съм го забелявал да има синхром, ама те са си привлечена система към гиганта, не са създадени в синхром с тях. Поне такива са ми наблюденията.

И в залючение, виж къде си логнат и къде искаш. Излез от едното и влез в другото. А другото е да си забравил логина.:)

да винаги имам гмаил отворен по принцип :(
 
От: От: От: Adwords старт логин?

:)
Недей, не е хубаво да знае Г къде ходиш из нета. Но поне спама ще ти е таргетиран.:)

не става, излезнах отвсякъде, пак същото...да се регна в адвордс с друг маил ли?
 

Горе