Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

* denotes a required field

постоянно ми ава това дева а попълвам сичко това за фейсбука
 
Последно редактирано:
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

sry сега виждам че си писал
пращат ти емаил с код от виса....
отиваш в facebook-settings-account-payment и въвеждаш кода
тря да имаш пъблишър акаунт в фацебоок
това е

п.с. настройвай си го да не ти земе по вече от 100$(напр, 10 дена х10$)
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Обяснете малко по-подробно какви са тези фейсбук ваучери, моля.
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Въведете ZIP code, който съответства на американските стандарти, например: 98101 (Сиатъл). Но честно да Ви кажа ми изглежда загуба на време.
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

От къде си взехте ваучара за фейса? Че регнах се активирах всичко ама не виждам код нещо ...
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Май далаверата с ваучерите за фейса е умряла регнах се ни код ни нищо ако някой има нещо работещо да сподели че ще ми устарее акаунта
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Не знаех, че има търсене на FB ваучери. При интерес, мога да продам и ваучери за facebook освен за adwords.
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Какаво предлагаш
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

За adwords вижте подписа ми. За FB мога да ви предложа ваучери от 50 евро на цена $20. Валидни са за нови акаунти със срок 90 дена за похарчване на средствата.
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Не стават ли? Написал съм, че са WORLDWIDE, което включва и България.

Мога да ти дам координатите на 3-4 човека, които вече ги ползват и лично да се убедиш дали стават или не. Защо ми е иначе да ги предлагам в БГ форум?

За справка, от форума е купувал obione. Даже е изказал мнение на втората страница на темата ми.
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

ЕМи ще взема да ги тествам тогава. Тези ваучери, които пробвах ги бях взел от чужд форум. Между другото днес за пръв път пиша в този форум, а го следя отдавна и просто реших да споделя мнение по въпроса.
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Няма проблем. Затова сме тук, да си помагаме. Наистина има ваучери само за САЩ, само за Великобритания и т.н., но специално тези, които предлагам са валидни за цял свят.

dundee, имаш лично съобщение.
 
От: От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

Тези за Google съм ги пробвал преди и не стват за българи.
За другите незнам, но ще се пробвам.

стават и за бг, само съпорта на гугле трябва да се обадиш, винаги ти ги отчитат(даже понякога и тия дето са expired), за 50-100$ нема се излагат гоогле.

ще кача по-вече фрии уаучери може би утре, сега ме мързи:mad:
 
От: Adwords, Facebook,Yahoo и Miva ваучери

За adwords вижте подписа ми. За FB мога да ви предложа ваучери от 50 евро на цена $20. Валидни са за нови акаунти със срок 90 дена за похарчване на средствата.

Тези от 50Е могат ли да се ползват повече от един на един акаунт
 

Горе