ADX.BG е с нова корпоративна визия

ivo.apostolov

Well-Known Member
Днес 29 септември 2010, АДЕКС.БГ ООД има удоволствието да представи новата си корпоративна визия, включваща ново лого, както и цялостен редизайн на уеб сайта.

ADX.BG управлява рекламата в три сайта: www.webmasterbg.org, www.predpriemach.com и www.joomla-bg.com.

Логото на ADX.BG бе представено път на сайта на WordCamp Bulgaria 2010, на който компанията е и официален медиен партньор.
Можете да видите новата визия в сайта на рекламна мрежа ADX.BG
 
От: ADX.BG е с нова корпоративна визия

В пъти по-добре от старият дизайн. Браво! Само едно предложение. Помислете си за един хубав favicon.
 
От: ADX.BG е с нова корпоративна визия

Браво наистина е много по добре от стария дизайн
 
От: ADX.BG е с нова корпоративна визия

Хрумна ми и още нещо.
Един хубав блог към сайта ще е само в плюс за вас. Кажете на вашите издатели защо онлайн реклама, какви са тенденциите на пазара сега и за напред. Как да се избере подходящ рекламен формат, на какво кликат потребителите на един сайта.

Може и да има рубрика "Вицове за рекламисти", някакъв генератор за слогани или рекламни послания. Накарайте хората да говорят за вас. Много добре знаете как се прави.

Също от какво зависят цените на пазара. Каква е целевата аудитория в България според вас. Успешни истории на ваши клиенти. Текст, текст и пак текст. Аз знам само за 1-2 хубави блога на подобна тематика в България. :)
 
От: ADX.BG е с нова корпоративна визия

Много хубаво лого, ако не е тайна кой го измисли :)
 

Горе