Aff programa музика/радио/доънлоад

CrAzY-MaST

Well-Known Member
трябва ми афф програма подходяща за онлайн радио сайт - музика/радио/сваляния/клипове и подобни
Хубаво би било ако плаща на lead/демек регистрация, сваляне и т.н./ но и за sale става, просто трафика, които предвиждам няма да става за салес предполагам :)
 
От: Aff programa музика/радио/доънлоад

Еми май няма някой с подходящо прдложение. В Cb няма ли нещо, което да отговаря отчасти на изискванията ти? Ако не може да удариш един сърч и да видиш за какво идва реч. Аз лично си мисля че са малко такива програми, но със сигурност трябва да има.:) Успехи бате.:)
 
май няма.... имаше един пич в една тема в тази секция които препоръчваше една услуга онлаин телевизия за около $30 еднократно 500 американски канала въпроса е докога ще издържът с този бизнес модел

http://www.predpriemach.com/showpost.php?p=38562&postcount=7
 
От: Aff programa музика/радио/доънлоад

cj-то има няколко, но за момента нещо се беше бъгнал сайта, а и не ми харесват много
coolice мерси за линка, ще се опитам да я намеря тази програма
 
От: Aff programa музика/радио/доънлоад

що да се е бъгнал всичко си работи нормално ?!?!
 
От: Aff programa музика/радио/доънлоад

Според мен в тази сфера може да има много неща:

- музика във вид на аудиофайлове /mp3
- CD-та
- vinyl records
- DVD-та със записи от събития като Love Parade
- билети за всевъзможни такива събития
...


Не може да няма :p Всъщност аз търсих снощи в Google, но не разгледах намерените резултати. :)
 
От: Aff programa музика/радио/доънлоад

както написах, сайта се беше скапал за няколко минути, не сега... четете мамка му...
voic4e, за сега ми трябваше нещо за леадс, че има много варианти - може би има, но колко са изпробвани и добри :)
 
От: Aff programa музика/радио/доънлоад

трябва ми афф програма подходяща за онлайн радио сайт - музика/радио/сваляния/клипове и подобни
Хубаво би било ако плаща на lead/демек регистрация, сваляне и т.н./ но и за sale става, просто трафика, които предвиждам няма да става за салес предполагам :)

http://www.iampaidfor.com/?op=promo&ParainId=31190

разгледай офертите за уебмайстори 4-5 бяха.
плаща при достигане на 10 долара,чрез пейпал,мънибукърс или с чек.

Плаща за импресии,реферален процент от регистрация,за слушане и когато други слушат чрез твоя линк.
 
Последно редактирано:

Горе