Affilate програми bet365, unibet, bwin искат фирма?

obieone

New Member
Здравейте,

Реших да направя сайт на футболна тематика, с футбулни превюта и т.н. Разгледах няколко сайта с Affilate програми насочени към спорта от които ще мога да правя някакви пари (bet365, unibet, bwin), но забелязах че при регистрация за парньорство с тях изискват да имам фирма. Моля запознатите да ми обяснят какво точно трябва да направя и дали е възможно въобще да се регистрирам при тях или дали има подобни сайтове които не изискват регистрация на фирма.


Поздрави.
 
От: Re: Affilate програми bet365, unibet, bwin искат фирма?

пишеш просто името си, или ако си например станислав петков - SP Marketing

Благодаря за отговора.

Искам да попитам също дали трябва да имам фирма за самия сайт или може без фирма?
 
От: Affilate програми bet365, unibet, bwin искат фирма?

Здравейте,

Не се изисква да имате компания. Моля, в съответното поле на регистрационната форма попълнете "None".

Достатъчно е да имате мобилен телефон, в полето за стационарен моля, попълнете отново мобилния си номер.

Поздрави,
Найджъл


Nigel Ridgway
Affiliates Manager - Sports
[email protected]
bet365.com
 
Здраей Обионе,
Фирма няма да ти трябва за сайт, но ако продаваш преки реклами на сериозни фирми, ще ти искат фактури и ако нямаш малък е процента да сключите договор.

Съжалявам, че ти спамя в темата Обионе, но да не отварям нова тема:
Бихте ли ми казали, от кои сте най-доволни? Има ли проблем, ако сложа няколко афилиейт програми в сайта си и ако не, коя е най-добрата комбинация от програми?
Благодаря ви :)
 
От: Affilate програми bet365, unibet, bwin искат фирма?

Сериозните фирми не искат фактури. Например Google е сериозна фирма и не иска фактура когато купува реклама от физически лица през AdSense.
 
Тя и Химимпорт е една от най-сериозните ни компании, както и огормна част от останалите дъщерните фирни на ТИМ са сериозни, ама си искат фактурите.
Мога и от други да сектори да изредя ама не е това въпроса.
Просто изказах мнението си. Навремето, много мой поръчки отпадаха просто защото не можех да издам фактури, а за граждански договори много трудно се съглсяваха.
А за чичко гоогле с тази регистрация по ДДС, където я искат просто не знам :) Да не сменяме темата :)

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Affilate програми bet365, unibet, bwin искат фирма?

Разбира се българските фирми искат фактури, защото така са им казали счетоводителите и така е по-лесно... Но в други държави е еднакво лесно да се прави бизнес и без фактури, особено когато става въпрос за услуги, продавани от физически лица.

Допускам, че в България може да има и някакви истински причини да искат фактури, заради проблеми с данъчното законодателство.

Дали една фирма ще иска фактура или не зависи не само от това колко е сериозна, но и от законодателството в съответната държава.
 
Съгласен съм с теб happyslacker, законодателството е най-важният фактор.
Аз съм имал клиенти от западните страни и там изобщо не ги вълнуваше дали издавам фактури или не, всичко се взимаше на честната дума.
Чакам и аз такова светло бъдеще за България, но за сега още се изискват фактурите.

Поздрави
 

Горе