Affiliate програма за отслабване?

slavchev

Well-Known Member
Здравейте колеги, интересува ме дали някой от форума предлага афилейт програма с продукти за отслабване, хранителни добавки, стимуланти и други подобни. Предполагам, че тук има такива хора, но ако няма поне да ме насочите към някой коректен партньор със що годе прилични комисионни. Такива с по 1, 2, 3, 5 процента са много смешни и не бих се ангажирал с тях, поне 10% да е и най-важното - да са от България, за да се извършва бързо доставката.

Благодаря предварително, можете да пишете тук в темата или на ЛС
 
Нещо от чужбина към БГ? Има няколко аф програми тук, във форума, които предоставят добавки за отслабване до БГ. За това. ;) Но май за пазара тук са леко скъпи. Един месец съплай беше нещо от рода на 60$. Което си е 100 лева. Но пък има други афове, които предлагат и по-тънки. ;)
 
От: Affiliate програма за отслабване?

То въпроса е повече в сроковете за доставка. Българите искат от днес за утре, рядко хората чакат по 1 месец за 1 продукт, който трябва да дойде от САЩ или някоя друга държава, затова съм се насочил към бг фирми, но май няма такива :)
 
От: Affiliate програма за отслабване?

За кое какво имам предвид? Че сайта е тромав, или дали някой ги е ползвал? :) Ако е за второто имам предвид дали плащат редовно, дали лъжат в импресии и поръчки, дали продуктите им са законни и надеждни, че вече съм имал проблеми с други афилиейт мрежи
 
От: Affiliate програма за отслабване?

Зарежда доста бавно и на части.
Да, интересувам се кое ти е тромаво.
Относно продуктите мога да ти гарантирам че всичко е законно и редовно.
 
От: Affiliate програма за отслабване?

Тоя бекграунд много ти товари сайта, зарежда адски бавно, а съм на мега бърз интернет, представям си хората с мобилен нет :D сигурно чакат 5 мин
 

Горе