ALERTPAY-Връщане от Personal Pro към Personal Starter

niks

New Member
Здравейте

Тези леваци от ОРОН след като ми върнаха поръчаното плащане чрез PayPal защото са им баннали акаунта, ми изпратиха натрупаните пари чрез AlertPay.

Оказа се обаче че в AlertPay можело да получаваш пари само до 400 долара с Personal Starter акаунт а на мен ми изпратиха 428 долара и тези боклуци автоматично ми ъпгрейднаха акаунта на Personal Pro като ми удържаха между 11 и 12 долара долара от сметката и отделно 6 лева за дърпане на парите ми към картата.

Едва след този рекет видях отдолу да пише че като фри потребител може да получаваш до 400 долара на превод или общо 2000 долара на месец, превишиш ли ги автоматично те ъпгейдват и ти събират 2.5% + още някви пари за всеки превод.

Въпроса ми е, ако не поръчвам вече плащания над 400 долара и не превиша лимита от 2000 долара ще ме върнат ли обратно към Personal Starter или до живот ща ме дерат с такси.

Имам вече около 200 долара в ОРОН, няма да поръчвам плащане докато не си реша въпроса с акаунта в AlertPay

Кажете как да се отърва от тези крадци:evil:
 
От: ALERTPAY-Връщане от Personal Pro към Personal Starter

Ето отговора който получих от тези кръвопийци относно възможността да се върна към фри акаунта си

============================

We apologize for the inconvenience but your account cannot be downgraded. You may only downgrade to a Personal Starter account if you have not surpassed the receiving limits of $399 USD per month or $1999 USD/lifetime.

============================

Имайте предвид когато работите с AlertPay че когато получите плащане над 399 долара или когато общата сума на получените пари мине 1999 долара автоматично ви ъпгредват акаунта към профешънъл с което започват да ви удържат по 2.5% от всяка транзакция.

Положителното е че парите ми от AlertPay пристигнаха в карата за 2 работни дни след превеждането им, за разлика от PayPal при които пристигаха за 3-4 работни дни
 

Горе