AlertPay дебитна карта - Да или Не

niks

New Member
Мараба

От ОРОН ми направиха REJECTED на поръчаното плащане чрез PayPal, така варианта за плащане чрез тях окончателно отпадна както за закупуване на премиум акаунти така и за плащане към партньорите.

Двете опции които останаха са Уебмъни и AlertPay, като аз избрах втория вариант.

Имаше някога голяма реклама на AlertPay дебитните карти а и гледам че таксата за дърпане на парите от акаунта към тях е 1$, докато към моята карта VISA прибират 6 лева.

Въпросите са ми :

Някой вадил ли си е скоро дебитна карта AlertPay, сигурна ли е,правили ли сте преводи чрез нея, какви са условията и таксите за подръжка.

Проверих си акунта в AlertPay обстойно и никъде не видях опцията за поръчване на карта. Дайте инфо и за начина на поръчка и доставка.

PS

Набарам ли тази карта казвам чао на банковата ми сметка и карта регистрирана в Задунайския кенеф а с това и на кръвопийците.....:|
 
От: AlertPay дебитна карта - Да или Не

Аз имам карта от Moneybookers. Страшно съм доволен ;) Комисионната е 1-2% отгоре, но поне си теглиш парите от банкомата, а ако пазаруваш няма такси.
Дано AlertPay-a да добавят БГ скоро :) Обаче очаквай нещо от рода на 10-15 евро годишна такса поддръжка.
 
От: AlertPay дебитна карта - Да или Не

Ясно

За колко време пристига превода към дебитна карта и някакви проблеми има ли ?

При дърпането на парите гледам че не се превеждат към моята сметка а към Райфайзен банк и от там вече ми ги изпращат към ПИБ

След колко време ако не пристигнат парите ми при тези транзакции мога да си ги търся някъде по трасето и къде ?
 
От: AlertPay дебитна карта - Да или Не

Няма превод бе човек. Имаш някакви пари в сметката и то ти показва колко можеш да изтеглиш (сумата с приспаднати такси) и ти си ги теглиш от банкомата когато решиш.
 

Горе