All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

waldes

Well-Known Member
Според вас кой плъгин е по-добре да се използва? Първият масово се използва, но като че ли втория има повече екстри.

Практиката учи най-добре, затова колегите с опит по този въпрос да споделят своите гледни точки:).
 
От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

Yoast, естественннно.
 
От: Re: От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

Yoast, естественннно.
Мда и аз останах с добро печатление от него. Сео пакета в боклука отива:)

А защо? Предимствата какви са спрямо другия?
Свали си двата плъгина, сравни ги и си направи изводите.


ПП преди малко ровичкам в нета за мнения, относно двата плъгина и какво ми излиза...тази тема. Голяма майтап:lol:
 
От: Re: От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

А защо? Предимствата какви са спрямо другия?
Щот аз казвам тъй. Кво по-голямо предимство от туй? :)
 
От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

Този пич дали добре сетъпва Yoast WordPress SEO? В новата версия има малки промени де. Ако някой не го мързи да метне едно око на клипчето.
 
От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

Здравейте колеги, темата е малко стара както виждам и сигурно много неща са се променили, но все пак да попитам. Истина ли е това, че за новинарски сайт all in one е по-добър от yoast, който пък е бил читав най-вече за ел. магазини? Това ми го казаха днес, но реших да се консултирам и с вас. В момента със с Йоаст и искам да пробвам и All in One, но се притеснявам дали при switch-ването няма да си намаля и малко постигнатото в SEO-то.

Благодаря предварително на отзовалите се!
 
Еми явно някой разработчик може да ти го е казал, но реално ако работи за един тип сайт, би трябвало да работи и за друг. Дали е фирмен, магазин, новинарски. Не знам как го е преценил. Споменали защо точно определен плъгин е подходящ за определен тип сайт? Товар на сайта...възможности на плъгина, които са нужни само при единия тип, не и при другия и ей такива? Ако се е обосновал добре, може и да е прав. Аз лично, ако трябва да съм честен, слагам по интуиция. :) Странно е, но така го чувствам. :) Като не ми хареса как се държи темата с единия, слагам другия и така. :) Но преди това пак по интуиция. :)
 
От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

Ами честно казано не помня да се обоснова, но от разговора ни това ми остана като трън и реших да попитам тук. Аз лично съм използвал само Yoast и ме е страх да го сменя, за да не ми се изгубят досегашните и без това слаби резултати хахахахха
 
От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

като сложите плъгина кво става, изстрелва ви топ или :lol:
 
От: All in One SEO Pack VS Yoast WordPress SEO

Всъщност, най-добрият SEO плъгин е SEO Ultimate и не е като да не съм чел стотици мнения по тази тема и то от изключителни майстори в оптимизацията у нас и в чужбина. Особено пък Yoast въобще не го харесвам и смятам, че е много далеч от функционалността на Ultimate, както и от неговата подреденост. Много хора се подлъгват по тези цветове и си мислят, че оказват някакво супер влияние...
 

Горе