Amazon такси

1more

New Member
Трябва ли да плащам допълнителни такси върху цената която ми дава на checkout в amazon.co.uk, ако искам да купя playstation и няколко игри към негo, общата стойност е 1к+ ?
 
От ЮКския амазон не - все още са в европейския съюз. Де също е ок , но .ком ако ги пазаруваш от САЩ ще имаш ддс и мито за някой стоки. Но в твоя случай няма да има допълнителни такси от цената на стоката + доставката (обявена в сайта)
 
Всъщност без значение от кой Амазон ги купуваш ако продавача ти изпраща стоката извън ЕС ще плащаш допълнително.
 
Всъщност без значение от кой Амазон ги купуваш ако продавача ти изпраща стоката извън ЕС ще плащаш допълнително.
в юк и де амазон рядко се намират стоки извън европа , докато в американския по се намират такива. Иначе да всяко нещо пратено извън ЕС ще има допълнителни такси , но пък и това не е задължително - преди седмица получих 2 телефона от Китай за над 1к и не ги спряха на митница :D
 
Зависи какви стоки търсиш да купуваш :). 4 от последните ми 5 поръчки от uk бяха пратени извън ЕС (то си и пишеше де).
Иначе като поръчвам от US Амазон понякога ми изпращат нещата директно от склада им в Германия.

Мда. Има ги и този момент с митницата, но по-добре да не разчиташ че ще си късметлията минал метър :D
 

Горе