Amazon Affiliate - Мнения?

Sobieski

Well-Known Member
какво мислите за амазон афилиейтс? процента е много малък 4% но може да се увеличава... конверсията добре ли е или съкс? някой да ги е ползвал?
 
От: Amazon Affiliate

Ето малко статистики:




Приходите са нищожни в сравнение с тези от AdSense за същия трафик.
 
Re: Amazon Affiliate

ако продаваш скъпа електроника е ок ама иначе съкс яко
 
От: Amazon Affiliate

При мене е пълна скръб, защото промотирам основно книги и списания. Ако продаваш Kindle може и да излезе нещо
 
От: Amazon Affiliate

ами за видео игри и конзоли примерно? гледам в Cj като дам да кандидаствам и ми пише Деклайнд автоматично на всички при които кандидатствам, някакви настройки ли трябва да правя или какво?
 
Последно редактирано:
От: Amazon Affiliate - Мнения?

например ибей?
 
От: Amazon Affiliate - Мнения?

С тези печалби си си умрял от глад. Невиждам голям смисъл да се бачка за такива програми, а ми е от левия кум десният джоб какъв ни е рейтинга в учите им - 100% сме по-добри от някакви лиглювци. Слим си го е изпял добре - да....цял живот им пожелавам от сърце.

Не съм имал акаунт към тях, но като гледам няма и да си направя. Най-много да ги храня, като стане на въпрос за тях. Както се вика по-добре да се цъка на ония яките сайтове - цък и си с няколко цента напред. То и тук така изглеждат нещата. Истинските афилиейт програми освен че плащат добре те не класират по националност. :) 4% комисионна - тия не са реални. Бая трафик ти трябва за големите пари, баце.:)
 
От: Amazon Affiliate - Мнения?

Никакви пари не прави. Просто отношението Адсенс печалби към Амазон печалби на месечна база е може би 1000 към 1. Все пак не пречи да ги ползваш, за да диверсифицираш приходити се ... `щото ти може да си изключението, което да докаже правилото ;)
 
От: Amazon Affiliate - Мнения?

мда и при мене е пълна скръб , вече даже не проверявам ... мисля , че имаше едно мноо лошо , че коокито е само няколко минути ... може и да греша
 
От: Amazon Affiliate - Мнения?

видях тази тема и реших да се включа с моите впечатления - аз от 15 дена се занимавам и трябва да кажа че за електроника от всякъде си струва амазон
 

Горе