Amazon.com - какви документи ми трябват, за да продавам

Здравейте,

Първо, ако Blinky прецени, че в някой друг раздел, темата ще намери по адекватни отговори, свободен е да я премести.
Накратко:
Искам да продавам в Amazon.com, интересува ме какви точно документи ми трябват и как ще ме проверяват.
Официално пише това:
"You will need to provide a valid credit card, phone number, and tax information. For taxes, you will be required to go through an online step-by-step interview that will determine whether you will need to complete a W-9 form (as a U.S. taxpayer) or a W-8BEN (as a non-U.S. taxpayer)."
Какво имам аз:
1. банкова сметка в Щатите - да
2. карта Американска - да
3. Телефонен номер в САЩ - да
4. Адрес там - НЕ
5. Американски гражданин - НЕ

Интересува ме, как стой въпросът с адреса и социалния номер. Опрделено нямам SSN, обаче пък виждам, че може да се попълва W-8BEN, което значи че би трябвало да приемат и лица, извън САЩ.
Другото да пиша ли фалшив адрес в САЩ или да пиша нашенския?


P.S.
Това е, което намерих в нет-а:
"
A U.S. Bank Account so Amazon can deposit your payments
A credit card that can be charged internationally e.g. Mastercard or Visa
A U.S. mailing address for receiving returned orders.
A U.S. based phone number
A US Individual Tax Identification Number (ITIN). Apply on IRS.gov website this normally takes 4-7 weeks to be processed so submit as soon as possible.
After you receive your ITIN, complete & submit form W-8ECI from the IRS.gov (Internal Revenue Service which is the US government tax collection agency) website.
"
 

Горе