Amazon.com Seller - парите ми още не са постъпили в банката

Здравейте,

Продавам дребни неща в Amazon.com. На 29.02.2016 те са направили трансфер към моя банков акаунт. Сигурен съм че има транфер, тъй като си има дори и: Federal Automated Clearing House (ACH) Trace ID.
Предния трансфер отне 3-4 дена да постъпи, сега сме вече 09.03.2016 и нищо. Някой да има с подобен проблем?
 
От: Amazon.com Seller - парите ми още не са постъпили в банката

Може да има забавяне заради няколкото неработни дни в България по празниците.
 
От: Amazon.com Seller - парите ми още не са постъпили в банката

Компютрите и те почиват по празниците.

Има и друг вариант - служителите преписват преводите от единия компютър на другия (или от единия прозорец на другия - с copy/paste, ако функцията работи).

Преди няколко години бях видял правописни грешки в текста (описанието) на един превод (чрез OKPAY). Грешки. Множествено число. Значи не са ползвали copy/paste, а са преписвали.
 
От: Amazon.com Seller - парите ми още не са постъпили в банката

Свържи се с банката или с Амазон.
 
Здравейте,

Продавам дребни неща в Amazon.com. На 29.02.2016 те са направили трансфер към моя банков акаунт. Сигурен съм че има транфер, тъй като си има дори и: Federal Automated Clearing House (ACH) Trace ID.
Предния трансфер отне 3-4 дена да постъпи, сега сме вече 09.03.2016 и нищо. Някой да има с подобен проблем?

Здравей,
аз съм в същата ситуация в която си бил.От една седдмица си пишем усилено с Амазон и с банката,но общо взето едно и също,от Амазон ми дават Federal Automated Clearing House (ACH) Trace ID. и казват да го дам на банката и те щели да проследят превода.Банката казва ние искаме SWIFT с друго не работим.И така без идея за решение на проблема.Ще кажеш ли как се развиха нещата при теб?
 

Горе