antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

AntiProxies

New Member
logo.png

Днес приключи Dev версията на antiproxies.tech, чиито проект ще служи за залавяне и автоматично, мигновено баниране на vpn и/или прокси мрежи, ако са засечени такива.

AntiProxies работи по съвсем нов, непознат начин за по голямата аудитория хора, чрез сложни математически алгоритми, които позволяват до 99% разпознаване на VPN и/или прокси мрежите и съответно автоматично блокиране.

Цялото API е авторско, направено така, че да работи мигновено и да поставя директен бан без много мислене.

Засичат се всички известни VPN мрежи като cyberghost, hidemyass и т.н.

Цените варират според броя на заявките. Всичко е направено така, че да не се получава лаг между Вашият сървър и този на API.

API е написано по-сложен начин, като всичките четири (4) части, през които преминава цялата процедура, са на различен сървър, колокиран при AMAZON.

Всеки добавен домейн първоначално минава през скенер, като от това зависи къде ще бъдете колокирани, в зависимост къде се намира Вашият хостинг. Повечето сайтове, които ще използват нашите услуги, вероятно се намират на територията на България, НО това не е проблем - разполагаме със сървър и тук :)

Сайт: antiproxies.tech
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Здравейте,
В интерес на истина ми стана интересно, това което предлагате като услуга. В интерес на истината не разбирам, защо трябва да си защитавам сайта да не се отваря през прокси. Явно е насочено към проблемни потребители който използват този метод за да получат достъп. Пробвах и tool за проверка, явно съм късметлия, аз съм от 1-ят %

online photo storage
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Пробвах и tool за проверка, явно съм късметлия, аз съм от 1-ят %
И аз го пробвах, същата работа. Не става на този етап ич биля!
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

@scorebg, Благодарим за сигнала ще направим проверка
@TheCrazyBastard, Възможно ли е да предоставите снимка + ip адреса

Все още е в БЕТА версия, не може да гарантираме 100% защита - никои не може :)
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Вашите "сложни математически алгоритми" едва ли ще се нуждаят от едно единствено предоставено IP, след като има безплатни VPN-и с десетки, и платени такива със стотици за използване проксита. :) Да се опишат всички е невъзможно, защото се създават нови и т.н. Алгоритъмът нещо не го бива и/или рекламата е прекалено ранна. Желая ви успех!
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Вашите "сложни математически алгоритми" едва ли ще се нуждаят от едно единствено предоставено IP, след като има безплатни VPN-и с десетки, и платени такива със стотици за използване проксита. :) Да се опишат всички е невъзможно, защото се създават нови и т.н. Алгоритъмът нещо не го бива и/или рекламата е прекалено ранна. Желая ви успех!

Говорете ни с доказателства, а не с празни приказки :) предоставете ip за да направим проверка и отстраним пропуска
 
Последно редактирано:
От: От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Говорете ни с доказателства, а не с празни приказки :) предоставете ip за да направим проверка и отстраним пропуска
Най-малкото алгоритъмът ви явно не засича необичайни явления, след като си седя на страницата с реалното си IP, активирам си VPN, и просто давам на проверяващия ви инструмент за прокси,без да съм напуснал страницата предварително. За какво ви е IP, след като с един клик мога да го сменя на друго? Отделно спрямо тази моя информация просто може да си прегледате лога..
Може да поработите върху засичането на версията на браузъра, уйндоуса и реферала, за да ги съчетаете с алгоритъма си. Но това е елементарен пропуск за продукт, който по принцип, както каза индиректно @scorebg е безмислен.
С активиран CyberRoam, забраняваш цели категории със сайтове, пак се влиза чрез най-простия онлайн прокси инструмент.
Подобни работещи инструменти, каквато е вашата амбиция или струват прекалено много, или се пазят в тайна за службите.
Както се казва, топлата вода е измислена, но все пак ви пожелавам отново успех.. :)
 
От: От: От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Най-малкото алгоритъмът ви явно не засича необичайни явления, след като си седя на страницата с реалното си IP, активирам си VPN, и просто давам на проверяващия ви инструмент за прокси,без да съм напуснал страницата предварително.

Открихме къде ни е грешката в този инструмент възможно най-скоро време ще бъде оправено. Благодарим :) да отбележа, че грешката е в самият инструмент който подава грешна информация към алгоритъма и от там става объркването

- tool is fixed
 
Последно редактирано:
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

В интерес на истината не разбирам, защо трябва да си защитавам сайта да не се отваря през прокси.

За да не получаваш frauded payments от чорени карти, хакнати PP/Skrill/etc. акаунти и др. Един вид да се спира достъпът до сайта още на ниво неговото отваряне, още преди човек да е понечил да се разплати. Не, че не може да го направи през компютърна зала, библиотека, офис, летище, кафене, но пък за второто ниво трябва да има 2-ра преграда за защита, т.е. като мине fraud-натото плащане, то да бъде засечено и съответно auto-refunded към original funding/payment source без изпълнение на good (tangible/intangible)/service.

VPNs тествах няколко от различни локации, засича ги. Моят не, тъй като моят начин (не е VPN ofc) е по др. технология, заради което е и Full Stealth – invulnerable (логично и е за професионални цели, не пишман хакерски детински такива; от там и платен) + никой нормален (expert, не n00b/retard, не advanced, a expert) не използва така или иначе публична мрежа (public/private/anonymous/elite/transparent/reverse/shared proxy; изключвам пишман ползвателите на „уж“ dedicated такива, които отново не се знае техният overuse/abuse).

Без referer, без STUN requests detection, timezone matching, flash стартиран без leak, type: Residential/Broadband. Поработете върху ETags, макар че той няма особено голямо влияние и е за detection на unique users.



Не, че не съм тествал с поне 10-тина различни сервизи и сайтове за подобни подробни разширени проверки, но реших все пак и тук да проверя през новият инструмент.

---

VPNs принципно не тествам и не ползвам, пълна пародия, отделно откъм гъвкавост не са решение (да не кажа по-рязка дума като пречка). Все пак, както преди няколко изречения писах, тествах няколко от различни локации, бяха засечени всичките пъти (сигурно, щото е бил прекалено публичен с demo, но и да не е, все тая). Или са били просто blacklisted IP ranged, или не знам (може би т. нар. алгоритми са повлияли).

Насоките, които мога да предложа да се поработи, са следните detections:

Usage Type: (ISP) Fixed Line ISP, (MOB) Mobile ISP, (COM) Commercial, (DCH) Data Center/Web Hosting/Transit, (RSV) Reserved;
Connection Type: T1, COMP, DSL, etc.
Net Speed: (DSL) Broadband/Cable/Fiber, (COMP) Company/T1;
Type: Business, Cafe, Cellular, College, ContentDeliveryNetwork, Government, Hosting, Library, Military, Residential, Router, School, SearchEngineSpider, Traveler;
Time Mismatch: Local vs. System;
STUN.
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Не можете да засечете всички мрежи, има разлика, не става елементарно решение за сложна задача
 
От: От: От: От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Открихме къде ни е грешката в този инструмент възможно най-скоро време ще бъде оправено. Благодарим :) да отбележа, че грешката е в самият инструмент който подава грешна информация към алгоритъма и от там става объркването

- tool is fixed
Туко що пробвах и пак си пише: Вие не използвате VPN и/или прокси мрежа!
ISP: Softbank BB Corp
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

@¦•••SHERIFA•••¦, Благодарим за отзива, ще предадем на колегите, които отговарят за това :)
@TheCrazyBastard, Въпросния IP (60.116.1**.***) не отговаря на нашите изисквания за да бъде отбелязано като vpn мрежа :) ще бъде предадено на колегите за анализ. Благодарим
 
От: От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Хората зад това са мишоците, които държат nullbg.club

predpriemach.com/showthread.php?t=65117

Търсете си алтернативи. :)
Тема бях писал и тук. Въобще не им се доверявайте.
 
От: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Ако някой се чувства прецакан от некачествената им услуга - forums.bgdev.org/index.php?showtopic=47933&view=findpost&p=386798 (малко данни за чаветата)
 
От: Re: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Не, не ползвам VPN a DNS на гугъл.

Извиняваме се за причиненото неудобство, но възникна лек технически проблем затова е върнало че сте vpn/proxy ако е възможно да тествате пак :)
 
Re: От: Re: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Извиняваме се за причиненото неудобство, но възникна лек технически проблем затова е върнало че сте vpn/proxy ако е възможно да тествате пак :)
Добър опит ;)
 
От: Re: От: Re: antiproxies.tech / Proxy Detection за твоя уеб сайт

Добър опит ;)

Значи, пишеш някакви нелогични неща и не даваш аргументи кое не ти харесва, кое според теб НЕ е добре, кое смяташ, че не е редно?
 

Горе