App за записване на маршрут

LewsTT

New Member
Здравейте, търся приложение с което може да се записва целия изминат маршрут и по желание да отбелязвам геолокация в определени точки от маршрута. И да се снима от самото приложение с отбелязване на координати. По възможност всичко това да е само в едно приложение. Ако не знаете да има такова, предложете ми различни за всяка дейност.
 
Google maps, записва всичко, даже та пита дали вярно та е записал.
 
Дори те пита и дали да го публикува. ;)
Share is care.. гледам си записа от днес... По часове и минутки ма е записал де съм бил, де съм пазарил, де съм ял и де съм с Рал. :)
 
Share is care.. гледам си записа от днес... По часове и минутки ма е записал де съм бил, де съм пазарил, де съм ял и де съм с Рал. :)
Винаги съм се чудел това съществува заради някакви хора с остра форма на амнезия или просто да има нещо такова. :) Не му знам истината полза или аз нещо не разбирам. :)
 
Винаги съм се чудел това съществува заради някакви хора с остра форма на амнезия или просто да има нещо такова. :) Не му знам истината полза или аз нещо не разбирам. :)
Ползата не е за теб, а за да те таргетират. То няма лошо де - който живее с конспирации в главата, да си изхвърли и телефона с фенерче. Живеем в 21век в крайна сметка.
 
На мен ми трябва за съвсем друго нещо. В помощ за картографиране на обекти, например древно селище или руини от крепост. В България има много такива и повечето пъти дори да минем покрай тях не ги разпознаваме, защото си носим презумцията, че дадени останки са естествени образувания, а е всъщност обратното. Един паднал рид или зид е по-вероятно да го сметнем за купчина камъни. Повечето селища са строени едно върху друго през векове и хилядолетия просто заради мястото. На мястото на тракийски селища или укрепления след това са строели римляни и т. н. Ако ходим особено в горите вървим по скали които не подозираме, че са имали някакво значени е са моделирани и от човешка ръка. Върху тях пък са строени отбранителници и укрепления, може и селища. От кой знае кога чак до сравнително съвременни боеве и сражения.

А 3D real-world моделиране на единични обекти би могло да се направи дори с телефон и статив. И съответния софтуер.

Интересува ме дали с моята идея мога да кандидатствам за някакъв вид проект.
 

Горе