Authority сайт на тема: Как да си купя къща. (EN)

archangelcho

Active Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Продава се сайт от типа на т.н. Authority sites (как е на български де да знам). Идеята на тези сайтове е, че предлагат уникално и качествено съдържание, което не е 2-3 страници а поне 20. Този сайт си го купих преди време от един хамериканец, но не съм правил нищо по него и той така си седи. Какво има в него:

1. темата е Thesis (струва над $60 долара, ако не се лъжа, де да знам всъщност...)
2. 17 качествени и и уникални статии на тема как да си купя къща. Всяка една може да се купи за поне $5, това са $85 само статиите. Прочетете някоя и се убедете сами, нямат грешки, смислени са и общо взето са добри.
3. Сайтът е насочен към САЩ читатели
4. Има много добре платени ключови думи, за които сайтът може да се оптимизира
5. Сносно .com домейнче

Не е правен линк билдинг (може би минимален), не е развиван допълнително. Вместо да стои и да събира прах, някой може да си го хареса. Домейнът е в татето, там се прехвърля бързо и лесно.

Домейн Име | URL: http://seehowtobuyahouse.com
Приблизителна Цена: $109
Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 02-mar-2012 / 02-mar-2013
Уникални Посетители за Месец: до 100
Импресии на Месец:: 100
Уникално Съдържание: Да
Система: Опън Сорс<
Дизайн: С Лиценз за Домейна
Начини на Плащане: PayPal
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
Последно редактирано:
От: Authority сайт на тема: Как да си купя къща. (EN)

Отговорил съм на интересуващите се. Статиите са писани от native speakers (английският им е майчин), поне според такава оферта купувах сайта.
 
От: Authority сайт на тема: Как да си купя къща. (EN)

Чудни са статиите. Определено е нейтив спийкър и то вероятно завършил нещо от рода на Английска литература или нещо от рода.
Хубаво сайтче, жалко че нямам време за още занимавки.
 
От: Authority сайт на тема: Как да си купя къща. (EN)

Колко са посетителите месечно от Г. Тази тема плащана ли е?
 
От: Authority сайт на тема: Как да си купя къща. (EN)

Темата е легална е домейна понеже с дивелъпър лиценз е правен сайта, обаче леко съм ви подвел за броя статии не е 20, а 17 , сори. Платих си за 20 но така и не ми ги доставиха последните 3. (Редактирах пост 1) Все пак мисля, че цената още е супер.
 
Последно редактирано:

Горе