Auto post във ФБ страница

bedio

Member
Не става дума за спам, просто ме мързи да пускам по 1 път на ден нещо ново в страницата от сайта. Та някой туул който да прави това може ли някой да препоръча?

П.С. Не става дума за WP, но пак е през rss feed....
 
От: Auto post във ФБ страница

Tова би трябвало да ти свърши работа - RSS Graffiti
 
От: Auto post във ФБ страница

От FB App го направиха на отделен сайт: http://beta.rssgraffiti.com/

Ха много яко ! Направо ми счупихте главата с това.. сега го пробвах и те ТОП :) и аз се чудех дали няма някаква схема, че по някога забравям да поствам или просто нямам време, а така зареждам сутринта и цял ден си пея ;)

Поздрави,
 
От: Auto post във ФБ страница

Но ако публикацията идва от приложение, не се ли показва на много по-малко хора?
 
От: Auto post във ФБ страница

И аз го ползвам това. Ако RSS Graffiti е по-добре, моля споделете :)

Сега го разгледах twitterfeed-а. Много е компактен и ми харесва как всичко е събрано на едно място. Предполагам, че на повечето би им вършил страхотна работа. Има една тънкост, че RSS Graffiti позволява емисиите да бъдат пускани и на личната стена, и в групите, в които членувате. Докато TwitterFeed може да публикува само в страниците.
Иначе кой-знае каква съществена разлика не видях.

P.S. С twitterfeed си задължен да си смаляваш URL-тата, докато с RSS Graffiti - не си. За мен второто е е по-удачно, но въпрос на цели и вкус. :-]
 
От: Auto post във ФБ страница

Има една тънкост, че RSS Graffiti позволява емисиите да бъдат пускани и на личната стена, и в групите, в които членувате. Докато TwitterFeed може да публикува само в страниците.

някъде има опция да си избираш дали да ти поства на стената или в страницата/ групата/ в която си админ.


Иначе да, кофти е малко, че задължително трябва да ползваш урл шортър.

Друго- задължително публикацията е във формат:

Име на страницата сподели връзка чрез twitterfeed.

личи си, че е ауто събмит... но като си търсех нещо дето да ми върши тая работа първо попаднах на twitterfeed-a. Настроил съм го за 3- 4 страници и 2 акаунта в твитер и ме мързи, иначе бих тествал и графити-то-...
 
Последно редактирано:
От: Auto post във ФБ страница

Мерси, май ще си остана с twitterfeed, щом разликите са минимални... А и го ползвам за добавяне и в Twitter, не само във ФБ.
 

Горе