.be как да регистрирам такъв домейн?

cecipenev

New Member
Искам да регистрирам име на сайт.бе, но не ми е ясно от къде мога да го направя и какво трябва да имам, трябва ли фирма да имам?
 
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

Не е нужно да имаш фирма, .be са белгийски домейни, но се продават свободно, можеш да си купиш от godaddy за 17.50$
 
Последно редактирано:
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

А някакви лишения ще имам ли спрямо примерно .ком? и дали зареждането на страницата ще е различна от това ако я кача на .ком или .бе ?
 
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

До колкото съм чел за търсачките не е от голямо значение с какъв домейн си или поне не е доказано, като изключим .edu и .gov
дали зареждането на страницата ще е различна от това ако я кача на .ком или .бе
Не те разбирам, за скорост ли говориш? Ако да, няма разлика
 
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

Искам да регистрирам име на сайт.бе, но не ми е ясно от къде мога да го направя и какво трябва да имам, трябва ли фирма да имам?

20 евро ти трябват
http://www.europeregistry.com/

ако някой знае по-евтино - да пише
 
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

Не е нужно да имаш фирма, .be са берлински домейни, но се продават свободно, можеш да си купиш от godaddy за 17.50$

Берлински ?

:lol:
 
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

Белгия - Берлин ... един х*й разстояние :lol:
 
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

.tv също не е "теливизионен суфикс" както повечето хора предполагат, а абревиатура на островната държава Тувалу. Но все си мисля че смехът на гърба на хората и тяхното временно невежество е израз преди всичко на собствената безперспективност...
 
От: .be как да регистрирам такъв домейн?

като стана дума за tv още през 1998ма в университета като учехме "интернета" ни обясниха, че тази държавица си има доста стабилен доход от това, че и се полага този top level domain.
 

Горе