bet365 е достъпен!

От: bet365 е достъпен!

Оставка !!!! Изчезваме бавно , но сигурно
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshte...a-shte-se-rodiat-4500-bebeta-po-malko-5999173
През новата година вече свободно може да работим в Европа , колко ли млади ще се изселят завинаги ?
Положението въобще не е такова. Положението Е В ПЪТИ ПО–ЗЛЕ! Щели да се родят не знам си колко бебета по-малко, а колко от тях ще са българчета?

И оставката какво ще промени?
 
От: От: bet365 е достъпен!

Положението въобще не е такова. Положението Е В ПЪТИ ПО–ЗЛЕ! Щели да се родят не знам си колко бебета по-малко, а колко от тях ще са българчета?

И оставката какво ще промени?
Основния електорат на БСП са възрастните хора и циганите - факт. За това се казва - ние имаме социална политика , ние подпомагаме най бедните. За това дигнаха майчинските , за да гласуват после циганите пак за тях. Системата е така направена , че помощи взимат основно цигани , като за самите тях е по добре да имат /правят деца от колкото да работят. Идва момента в който българите ще са малцинство в България - застаряващо население , младите не раждат и не искат деца , защото няма доходи. Оставката , като действие нищо няма да промени , промените трябва да дойдат от власт имащите , тези в момента усилено работят за стопяването ни. Благодаря за социалната политика !
 
От: bet365 е достъпен!

а кое му е недостъпното? аз проблеми досега не съм имал
даже и пари съм взимал (афф) и този месец ще има да взимам
 
От: bet365 е достъпен!

Бсп бяха вкарали закон за да подпомогнат социално слабия Васил Божков , шефчето на Еврофутбол.
Разбира се имаше вратички да се заобикаля , а сега забраната отпадна.... Гея , Бея и Злодея коват законите.
 
От: От: bet365 е достъпен!

Основния електорат на БСП са възрастните хора и циганите - факт. За това се казва - ние имаме социална политика , ние подпомагаме най бедните. За това дигнаха майчинските , за да гласуват после циганите пак за тях. Системата е така направена , че помощи взимат основно цигани , като за самите тях е по добре да имат /правят деца от колкото да работят. Идва момента в който българите ще са малцинство в България - застаряващо население , младите не раждат и не искат деца , защото няма доходи. Оставката , като действие нищо няма да промени , промените трябва да дойдат от власт имащите , тези в момента усилено работят за стопяването ни. Благодаря за социалната политика !
Ти в тая държава ли живееш, помниш ли акциите срещу майките източващи държавата по времето на предните? Абсолютно нищо няма да стане след оставката, защото всички са антибългари и не им дреме за това, че изчезваме.
 
От: От: bet365 е достъпен!

Ти в тая държава ли живееш, помниш ли акциите срещу майките източващи държавата по времето на предните? Абсолютно нищо няма да стане след оставката, защото всички са антибългари и не им дреме за това, че изчезваме.
Браво, щом няма да стане нищо , нека тия си управляват .... при теб надеждата отдавна е умряла. Студентите се борят за промяна , именно заради надеждата , че не всичко е изгубено.
 
От: От: bet365 е достъпен!

Браво, щом няма да стане нищо , нека тия си управляват .... при теб надеждата отдавна е умряла. Студентите се борят за промяна , именно заради надеждата , че не всичко е изгубено.
Все едно е кой управлява, политическата линия която следват е една и съща.
 
От: От: bet365 е достъпен!

Основния електорат на БСП са възрастните хора и циганите - факт. За това се казва - ние имаме социална политика , ние подпомагаме най бедните. За това дигнаха майчинските , за да гласуват после циганите пак за тях. Системата е така направена , че помощи взимат основно цигани , като за самите тях е по добре да имат /правят деца от колкото да работят. Идва момента в който българите ще са малцинство в България - застаряващо население , младите не раждат и не искат деца , защото няма доходи. Оставката , като действие нищо няма да промени , промените трябва да дойдат от власт имащите , тези в момента усилено работят за стопяването ни. Благодаря за социалната политика !

Ей тука ми става ясно, че си член на герб
Точно тези приказки използват, защото окрадоха България в най-тежка криза, мамка им тъпа
Виж го колко е нагъл, твоя бос, дето отмени швейцарското правило за пенсиите, а след това обвини пенсионерите за държавния бюджет
Аве тъпи ли сте да вярвате на някой, дето е имал цялата власт да промени държавата, а всъщност се е облагодетелствал себе си и придворните си

[video=youtube;-UB3tB9iYf0]http://www.youtube.com/watch?v=-UB3tB9iYf0[/video]
 
От: bet365 е достъпен!

Нормално е БСП-то и ГЕРБ (нали все са варианти на БКП) да разчит на гласовете на пенсионери, цигани и социално слаби. Щом тези групи хора гласуват, значи те като политици по един или друг начин поне малко са зависими от тях и поне малко трябва да им угодят (най-малко с обещания), за да получат вот. Защо да им дреме за тези дето не гласуват (предимно млади), след като нямат никаква полза от това?

Конкретно за bet365:
Не ми допада хазартът, при който се губят реални пари (доколкото парите могат да се считат за нещо реално). Нямам спомен да съм се регистрирал като какъвто и да е в този сайт, а и нямам намерение.
 
От: bet365 е достъпен!

Бсп бяха вкарали закон за да подпомогнат социално слабия Васил Божков , шефчето на Еврофутбол.
Разбира се имаше вратички да се заобикаля , а сега забраната отпадна.... Гея , Бея и Злодея коват законите.


Закона беше прокаран по времето на ГЕРБ. Виждаш ли какво е да си гербер - винаги необразован и винаги мислещ, че е прав.


Предизвестен край.
Причината да се стигне дотук е, че онлайн букмейкърите са без лиценз за хазартна дейност, издаден от българския регулатор. Изискването беше записано в новия Закон за хазарта, приет преди година.
Цитата е от Юли 2013, сам може да се информираш кой е управлявал и кой е ковал законите 2012 година.


Каквото и да направи правителството - типичния гербер пак ще е недоволен ако бойко не е на власт. Но пък ако бойко и герб е на власт - да го хакат в гъ*а - с кеф ще издава звуци и ще иска още.
 
От: bet365 е достъпен!

Чакай да се посмеете, гледайте Дянков какво бил казвал:

Вероятността такива да потекат и в близко бъдеще са изключително имагинерни. Още по-абсурдно звучи и прогнозата от времето на изготвяне на закона (при управлението на ГЕРБ), че постъпленията (за хазната) биха могли да са от 50 милиона евро годишно, защото това се доближава до размера на брутните приходи на операторите.
Eй тоя дянков и тея гербаджии са такива боклуци, аз от колко време повтарям, че гледат винаги да вземат пари от обикновения човек. Затова и сега са политически трупове.
 
От: bet365 е достъпен!

Със забрани трудно ще се пренасочат хора да залагат при "правилните хора". Ако човек иска, винаги ще намери начин да заобиколи ограниченията. Това намалява приходите за държавата от страна на тези дето досега са си декларирали приходите от такъв вид дейност (не че са били много). Иначе тази "нелегална" дейност носи приходи чат-пат от ДДС-то от покупките на малкото играчи спечелили от хазарт (нали все някак/някъде трябва да ги изхарчат тези пари).
 
От: bet365 е достъпен!

Не мога да разбера защо тука винаги или са БСП или са ГЕРБ? Най-вероятно защото такива истории ви разправят от вашите централи, а? Или от купените ви медии, вестници и изследователски агенции??
Форт, въобще не продумвай кой от кого взима, защото БСП дават на циганите социални и тая година дадоха еднократно по 300 лева за първокласник, а българчетата бяха само 40% от първокласниците! Въобще не говори за изпразване на хазната и за бъркане по джобовете на хората...
 
От: bet365 е достъпен!

Добра новина! Дано да е истина, но моя ISP ( Bulsatcom) явно още не е разбрал за падането на забраната, защото при мен bet365.com и betfair.com все още са недостъпни. Без значение кой е изготвил закона и кой го е гласувал на всички е ясно, че е безмислен и рестриктивен и се превръща в опасен прецедент! След като може да се посегне с лека ръка на над 140 сайта и номера мине какво би попречило на някое друго бизнес лоби в парламента да посегне отново на свободата ни в интернет. Кой може да бъде следващия на мушка!? Facebook!? Google!? На Китай ли ще заприличаме!?
 
От: bet365 е достъпен!

Значи, няма никаква промяна. Въпросният букмейкър е в забранителия списък към момента, което означава че няма нищо законно към момента. Това дали някой доставчик филтрира достъпа си е негова работа. Има разпореждане на съда, което е в сила към момента.

До господина който явно освен, че политически пристрастен ( по-възгледи,по-финансови причини или лични такива, не ми е работа)
да законът е приет през 2012 година по времето на управлението на 41- народно събрание. Ако се интересува може да се запознае с всички вносители и комисии за този закон за да проучи съставът на водещата КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ.

След това ми интересно как тази комисия спа над 1 година и а един момент нататък взе да прави комисии през 3 дена.
 
От: bet365 е достъпен!

Господинът е не само политически зависим, ами и е склонен към расизан. Ако не знаете какво е расизан, ви препоръчвам два-три сеанса при Спиндера.
Ако зависеше от господина, много хора нямаше да са измежду живите, а щеха да бъдат изложени в първия по рода си музей на сапуна и расизъна.
 

Горе