Купувам: Bitcoin и Ethereum

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Привет на всички!

Търся хора, които могат да ми преведат дадена стойност от посочените крипто-валути.

Плащам с Paypal. Уточнявам, че с борси не работя, затова чакалите да не си пробват късмета.

При големи транзакции можем да се видим на живо. Ако е нужно ще се подсигури и охрана.

Очаквам запитванията ви на ЛС.
 
Ква охрана кви пет лева Ве момче? Хората 90% от случайте ти искат личната карта, щото с PayPal имаш 6 месеца да отвориш диспут и да развалиш сделката.
В момента bitcoin-а е доста високо и малко хората ще ти го продадат, макар че някои от тях разчитат от тва да продадет и с парите да купят още като падне.
Колко разбираш ти като големи трансакции? Аз лично не смятам, че пейпал ще те пуснат да преведеш над 3000 евра, без да има поне 5-6 дена холд на парите.
Поне кажи в кви граници се движиш, за теб може $100 да са "голяма трансакция", за мене може да са $10к.
Също в какво съотношение купуваш, понеже е доста съществено.
 
Търся хора, които могат да ми преведат дадена стойност
Поне кажи колко от кое, за да знаем. И това с пейпала го зарежи, ако не плащаш в брой не вярвам някой да се навие или поне не на разумен курс.
 
Последно редактирано:
Привет на всички!

Търся хора, които могат да ми преведат дадена стойност от посочените крипто-валути.

Плащам с Paypal. Уточнявам, че с борси не работя, затова чакалите да не си пробват късмета.

При големи транзакции можем да се видим на живо. Ако е нужно ще се подсигури и охрана.

Очаквам запитванията ви на ЛС.
не е така лесно първо триябва да си отворите сметка със биткоин и после може да се купят но има много да се говори да се обясни.......има компетентни.....
 
ADO те са толкова много криптовалути които си заслужава да купите,имам всички графици от където се виждат всички движения.....
 

Горе