blitz с 8 банера на adsense

DiDokal

Active Member
:lol: Влизам да прочета малко инфо за победата на Лудогорец и съвсем случайно се вгледах в банерите им... Като ги преброих и си викам, брей големи гъзари са тези, само 8 :lol:

Ето линкче от мястото, където ги видях blitz.bg/sport/article/248873 :lol:

Как ви се струва при положение, че са позволени 3?
 
От: blitz с 8 банера на adsense

Само толкова малко ли са? :)

Шегувам се, те отдавна са така, ти чак сега ли ги забеляза? Изглежда май не знаеш, че има възможност в Адсенс да се ползват много повече от 3-те банера. Но ги ползват само определени сайтове. В България освен Блиц и Стандарт имат право да ползват над 3 банера на Адсенс!
 
От: blitz с 8 банера на adsense

Само толкова малко ли са? :)

Шегувам се, те отдавна са така, ти чак сега ли ги забеляза? Изглежда май не знаеш, че има възможност в Адсенс да се ползват много повече от 3-те банера. Но ги ползват само определени сайтове. В България освен Блиц и Стандарт имат право да ползват над 3 банера на Адсенс!
Чувал съм за профилите с привилегии...

Забелязвал съм и преди, че имат повече от 3 банера ама чак пък 8....
 
От: blitz с 8 банера на adsense

Големите публишъри могат да слагат повече дори с различни размери. Въпрос на трафик.
 
От: blitz с 8 банера на adsense

Големите публишъри могат да слагат повече дори с различни размери. Въпрос на трафик.

Преди години слагах по шест на страница без да съм "голям публишър". Комбинирах Adsense с Google Affiliate Network на сайтове с трима уникални завеяни за деня накуп. Мрежата се разпадна, но възможността остана, предполагам, че от това и се възползват горните веуикани.

Може би приходите от Adsense ги задоволяват, нямам друго обяснение иначе защо го правят.
 

Горе