boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

zoomaniak

Well-Known Member
boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира http://bit.ly/1uQVNKy

Вашето мнение :p
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Ми харесва ми, прост алгоритъм лесен за манипулиране, изкарва един мой сайт на първо място при условие, че в Гугъл от година е на 10 страница по думата
 
Изглежда добре и определено мисля, че може да направи много. Малко дизайна не е лошо да се пипне и някоя друга настройка по визуализацията на елементите в нея. ;)

Нова разработка ли е? Или просто не е достатъчно популярна все още.
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Много чисто и приятно за окото. Лошото е, че май търси само в българските сайтове.
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Не знам в днешно време кой би се захванал с търсачка и то само за бг ... :О
 
От: От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Не знам в днешно време кой би се захванал с търсачка и то само за бг ... :О

Време е някой да натисне сериозно в тази ниша.......... има потенциал. Аз научих днес от Глокси - Васко
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

като гледам е на собственика на jabse.bg

българска търсачка няма как да пробие ако търси само в България... защото тогава хората ще трябва да сменяват - една за България и втора (гугъл) за чужбина
това просто няма как да се получи
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Еми ще сменяват - аз как сменявам - Джабсето съм си го настроил да ми праща по ключови думи на пощата :) ако тези търсачки не ви спестяват време - не знам Гугъл дали ще ви спести повече от Джабсето.

Яндекс как отсвири Гугъл.... просто въпрос на подкрепа от Народа на България и от популяризирането на Търсачката.
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Как може да наречете jabse търсачка? Това е един от сайтовете, в които никога не влизам и на никого не препоръчвам.
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Как може да наречете jabse търсачка? Това е един от сайтовете, в които никога не влизам и на никого не препоръчвам.

направи по-добра :) иначе е лесно да плюеш...
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

направи по-добра :) иначе е лесно да плюеш...

Ако някой ми се върже на акъла - ще направя! Иначе не я оплювам, просто казвам мнението си, пък който не му харесва, си е негов проблем!

Просто това не е търсачка и никога няма да я приема за търсачка, това е сайт за продаване на линкове с гръмкото име "търсачка". :lol:
 
От: boom.bg : българската търсачка, която не те шпионира

Не е лошо да има и такива търсачки :) ако я ползваха масово българите щях да съм поне с милионче в джоба само от нея за последната година :)
 

Горе