Търся: Bootstrap експерт

AMitrev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
ЗА всички, които четат само първият пост: ТЕМАТА НЕ Е АКТУАЛНА

Търся bootstrap експерт, който да направи няколко страници. Ако иска да ползва плугини, ако иска да пише сам няма значение.

Важното е да се нарпави html/cs/js на базата на bootstrap, който да ползвам в проекта си.

За момента ми трябва човек да нагласи две-три страници, но ако се сработим и всичко е наред може да работим по смяна на визията на целият проект.

Държа да е boostrap, защото лесно мога да добавям нови елементи, като анкета, графики и т.н.

Плащането става след свършена работа по банков път. Ако желаете подписваме граждански договор.

:: задачките ::

1) Трябва да се направи нова начална страница, като кода се базира на bootstrap-а, който в момента се ползва в проекта.

2) Трябва да се направи изцяло нова страница, като условието е същото.

Не търся човек, който да ми кодира дизайн в html, а човек който ще изгради нужното като ползва bootstrap, ако му е по лесно да го рисува на картинка добре, но това мен не ме вълнува :).
 
Последно редактирано:
Не търся човек, който да ми кодира дизайн в html, а човек който ще изгради нужното като ползва bootstrap
Аз малко не разбрах точно какво искаш, да ти коднат дизайн на bootstrap или да ти направят дизайн по bootstrap стандарта ? Защото малко не става ясно. Ако е за кодиране на bootstrap, аз мога да я свържа работата. Ако е за дизайн, няма да мога, но може да го напишеш това, за да не се бъркаме :D

Ако си заинтересован, удари едно ЛС, ако аз съм в грешка, моля да ме извиниш, извинявай за спама :)
 
Тия сайтове на какво ще са базирани, чист боотстрап или ще се ползва основа отдолу като WP или Drupal ?
 
@voTkaPoweR кое не е ясно? Искам готов html/css/js базиран на bootstrap, а дали някой ще преви преди това psd/ai файлове или ще рисува картини не ме вълнува.

@Green Bars какво значение има бекенд часта? Искам нещо просто - html/css/js базирано на bootstrap нито повече, нито по-малко.

 
@voTkaPoweR кое не е ясно? Искам готов html/css/js базиран на bootstrap, а дали някой ще преви преди това psd/ai файлове или ще рисува картини не ме вълнува.

@Green Bars какво значение има бекенд часта? Искам нещо просто - html/css/js базирано на bootstrap нито повече, нито по-малко.
Според мен това бърка хората:
Не търся човек, който да ми кодира дизайн в html
А после се оказва, че точно това се търси.
 
@uphero не, не се търси това.
Има кодиране на дизайн само когато имаш картинка, която трябва да бъде направена разбираема за браузърите!
 
Пичове ако не разбирате какво търси човека значи нищо не разбирате.
Човека търси някой който да му направи страница базирана на bootstrap - това е заданието
 
И на мен ми е мътна задачата, така написана.
@AMitrev, пиши на ЛС подробности. Мога да нахвърлям нещо набързо - да се изясним дали това търсиш. Няма да ти струва нищо първоначално.
 
Зачудих се дали нещо има сбъркано в мен след 20 години професионален опит в сферата и реших да покажа темата на хора, с които съм работил, ей така просто за консултацията. Всички разбраха какво се иска. Даже получих три варианта от едни младеж, който преди 3 години спря да се занимава с това и замина за Канада (жена му го вкара в "правият" път :D).

Така че темата вече не е актуална.
 

Горе