Продава се: bulgarianmod.info - Тъжна раздяла

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Време е да се разделя с първият си сайт.

Защо се разделяме:
Изобщо не е пипан от година и повече. Нито имам време, нито желание да се занимавам с него. Вече не се водя в тази сфера и просто е безсмислено за мен.

Какво има по сайта:
Изключително много линкове съм правил ръчно към него, като главната тема е модинг. Последно като проверявах излизаше на първа или трета позиция по това.
Стандартен wordpress с нищо кои знае какво. Домейна е на около 3 години (може и повече) и не е баннван или наказван от някъде.

Доходи:
Минимални заради нишата, но от време на време се намира някой рекламодател. Интересно ми е било, че винаги клиентите са оставали доволни и са споделяли директно с мен, че много добре се индексирала статията им.

Какво давам към сайта:
Тук става сложно.
Давам само сайта + домейна и фейсбук страницата с над 4000 натурални фена. Преди достигаха по 1000 риич, но когато се занимавах сериозно с него.
Сайтът има youtube канал с ревюта правени от мен лично. Той НЕ влиза в сделката, поради ред причини. Няма да бъде използван за некоректни цели към новият собственик, просто не го давам. Всякакви допълнителни акаунти с името bulgarianmod.info НЕ се продават. Това е лично мое желание, някой дори ги използвам. Нито G+, нито нищо.

Какво може да правите със сайта:
Блог към магазин или сателитка за него. Посещенията от тиксото са само натурални, понеже казах че изобщо не се занимавам със сайта.

Домейна изтича на 11.03.2017 и се намира в superhosting


Цена:
150лв е дуото. Коментари този път НЯМА да приема, защото сайта има сантиментална стойност за мен, но все пак реших да го продам.
Плащане - банка или Paypal.

Ако нещо съм забравил, пишете на ЛС, да не задръстваме темата с въпроси.

П.П - Само някой новобранец да е написа "за кой сайт става дума и цена" директно ще помоля за бан. Последно имаше 3, които изобщо не четяха какво съм написал тук.
 
От: bulgarianmod.info - Тъжна раздяла

Приходи за последните 12 месеца - около 30лв от реклама на линк. Няма адсенс приходи, защото сайтът е изоставен.
 

Горе