Bux.TO не плащали ?

От: Bux.TO не плащали ?

Как да не плащат ?!?! Оня ден взех 1254 USD. Обаче ти трябват много реферали за да правиш такива пари!

Много хора от форума вземат пари от там, след малко ще потвърдят и те.
 
От: Bux.TO не плащали ?

Как да не плащат ?!?! Оня ден взех 1254 USD. Обаче ти трябват много реферали за да правиш такива пари!

мн малко ?

аз тези ги събирам за няколко дена ... :D

наистина трябват много реферали ... струва си !
 
аз имам адски много ... и си правя пачка
 
От: Bux.TO не плащали ?

Само от 4 месеца се занимавам, какво да направя! Дано те настигна някой ден... няма да се откажа никога!

мн малко ?

аз тези ги събирам за няколко дена ... :D

наистина трябват много реферали ... струва си !
 
От: Bux.TO не плащали ?

e*аси вие по колко реферала имате бе ?
Рефералите зависят от това на колко години си . Ти на колко си ?
 
Последно редактирано:
От: Bux.TO не плащали ?

Само от 4 месеца се занимавам, какво да направя! Дано те настигна някой ден... няма да се откажа никога!

A, така става !

аз се занимавам още от детската градина .... има още приятели който кликат ...

от както почнах да се занимавам с този сайт... забогатях...вече се чудя какво да ги правя тези долари ... поне левове да бяха ...
 
От: Bux.TO не плащали ?

aз в бъксу съм заработил около 8800 реферала от 1 сайт и около 7500 са активни
на ден по 140-150$ се правят
 
От: Bux.TO не плащали ?

Еми не плащат...ако някои плащат, нека кажат. Но силно се съмнявам, че го правят. Все пак говорим PTC сайтове.

Тия 8000 реферала в някоя читава афилиейт програма щаха да ги осети, даже и 100 от тях да продават. Ама на....къде отиват усилията на хората, в глупости.
 
От: Bux.TO не плащали ?

В neobux-a плащат . Въпроса е ,че за да правиш големи пари наистина трябва да имаш активни реферали . Ето ти малко математика.
Имаш 4 реклами дневно като всяка от тях ти дава 0.01 цента . Следователно 4 реклами Х 0.01 Х 30 дена = 1.20 $ което си е мизерия . За всеки реферал който цъка взимаш по 0.005 ,за всяка реклама която той е цъкнал което означава 0.005 Х 4 реклами Х 30 дена = 0.60 цента на месец което пак е мизерия . Обаче ако наистина имаш да кажем 100 реферала които цъкат всеки ден (такова животно не може намериш) означава 100 реферала Х 4 реклами Х 0.005 на реклама Х 30 дена = 60 $ на месец + твойте 1.20$ = 61.20$ но това означава 100 човека да си губят времето . По добре хвани 100 човека и прекопайте на някой нивата и ще извадите повече пари . Виж ако имаш 1000 реферала тогава ще взимаш 601.20$ на месец (с твойте 1.20 на месец) , ама ти ако можеш да намериш 1000 човека да цъкат по добре си направете "Организирана група за престъпления" и пак ще печелите повече (докато не ви арестуват де ) .
 
От: Bux.TO не плащали ?

А вие не усетихте ли, че всички мнения досега бяха товар?
 
От: Bux.TO не плащали ?

Е колко са 2 години?!Тъкмо може да се вдигне курса на долара.
 
От: Bux.TO не плащали ?

Е колко са 2 години?!Тъкмо може да се вдигне курса на долара.
Мда, той и сега е силен, но ако е 1:1 с евтото, за друго ще си говорим вече. :)

2 години не са много време. Хахаха.....само търпение и постоянство да има. :)
 

Горе