Bwin Sportingbet регистрация

HaRRo

Active Member
Ще си отворя акаунти в тези сайтове
Ако има някой регистрация случайно в Bwin или Sportingbet
ще се регна от негово име, препоръчай приятел.

SB x20лв

bwin x15eu+30$poker

трябват ми след 2-3 дена
WIN-WIN Situation
:)
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

Един съвет: Не се включвай в мрежата на спортингбет. Не ми се обяснява защо. Просто говоря от опит.
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

Един съвет: Не се включвай в мрежата на спортингбет. Не ми се обяснява защо. Просто говоря от опит.
споко трябват ми за 2 дена само да си изтегля и дръпна парите само..:lol: не мога да го обясня , няква схема е:)
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

bwin имам рег - пиши на лс като решиш да се регистрираш и ще свършиме работа :)
иначе четох тези книги дето ги сподели и мисля да налея малко пара да видим че съм си стар комарджия
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

bwin имам рег - пиши на лс като решиш да се регистрираш и ще свършиме работа :)
иначе четох тези книги дето ги сподели и мисля да налея малко пара да видим че съм си стар комарджия
я show тия книги, може ли?
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

Приятелски съвет - Има други букита като бет365,унибет, и много други> с които нещата стават по бързо буин и сп бет понякога се правят на луди за пари и ги бавят с месеци увъртат с лични карти и други документи.
 
От: От: Bwin Sportingbet регистрация

Приятелски съвет - Има други букита като бет365,унибет, и много други> с които нещата стават по бързо буин и сп бет понякога се правят на луди за пари и ги бавят с месеци увъртат с лични карти и други документи.

Знам че са такива в бет365 и уни имам регистрации.
Трябват ми за една система само , ще вкарам пари там и ще ги изтегля с бонуса:D(не е толкова просто ,но мисля че се сещате :))
 
От: От: От: Bwin Sportingbet регистрация

Знам че са такива в бет365 и уни имам регистрации.
Трябват ми за една система само , ще вкарам пари там и ще ги изтегля с бонуса:D(не е толкова просто ,но мисля че се сещате :))

mxm да ясно успех> Нещо като Арбитраж само че с бонусите става тлъст %. на Бвин и прати лична карта> щото 100% ще ти искат.
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

@HaRRo и аз почвам сега парлай системата че ми се струва доста стабилна. Ти вече приложил ли си ги и какви са ти резултатите?

Ако искаш пиши на лично.
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

Aз преди 1 година много залагах на парлай.
На 2 мача x 1.9-2коеф = 3.6-4.0
И винаги на азиатски хендикап
За 1 месец около 2400лв направих,но много залагах и всеки ден, вече се отказах
По вече на скандинавските отбори и английската.Италианците ги избягвай , много изненади правят.
В по вечето играех за печалба 50лв
Напр
мач.1 16.5лв х 4.0 коеф = 66 (50+16 чисти) loss
мач2 22 ж 4 = 88 (88-38=50) loss
.
.
докато спечелиш
Най много до 7 мача съм стигнал
иначе по-вечето 1-2-я път излизат
Трябва ти и доста пари в залата

:)
 
От: От: Bwin Sportingbet регистрация

Aз преди 1 година много залагах на парлай.
На 2 мача x 1.9-2коеф = 3.6-4.0
И винаги на азиатски хендикап
За 1 месец около 2400лв направих,но много залагах и всеки ден, вече се отказах
По вече на скандинавските отбори и английската.Италианците ги избягвай , много изненади правят.
В по вечето играех за печалба 50лв
Напр
мач.1 16.5лв х 4.0 коеф = 66 (50+16 чисти) loss
мач2 22 ж 4 = 88 (88-38=50) loss
.
.
докато спечелиш
Най много до 7 мача съм стигнал
иначе по-вечето 1-2-я път излизат
Трябва ти и доста пари в залата

:)

Дам Другата система е Арбитражите да си правите % изглежда мн лесно но не е всеки букмейкър има различни правила за мачове на тенис и тн. За контузен и отказал се състезател при някой е войд при други губещ.. и става мазало. Най добре е арбитраж на футбол по 2-3% на ден си се правят без проблем, но пак трябва голяма банка не става да сложите 10 лева да земете 10 стотинки и да сте доволни нали ?
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

Имаше една друга система.
Избираш си един отбор от някое първенство и винаги играеш хикс, когато той играе. Попринцип хиксовете винаги са с висок коеф.
Само, че ви трябват много пари, тъй като на всеки следващ залог вдигате два пъти залога. Така колкото по късно спечелите, толкова повече ще вземете. :)
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

Имаше една друга система.
Избираш си един отбор от някое първенство и винаги играеш хикс, когато той играе. Попринцип хиксовете винаги са с висок коеф.
Само, че ви трябват много пари, тъй като на всеки следващ залог вдигате два пъти залога. Така колкото по късно спечелите, толкова повече ще вземете. :)


Да, но има и друг варянт представи си , че не познаеш 20-30 пъти подред.... колко много пари ще заложиш и колко малко си
целял да спечелип с първия си залог> дали си струва
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

За това казвам, че трябва да имаш много пари. А ти ми покажи отбор, който няма хикс в 10-15 мача ;)
 
От: Bwin Sportingbet регистрация

За това казвам, че трябва да имаш много пари. А ти ми покажи отбор, който няма хикс в 10-15 мача ;)

Такива случай много,
помня 1 пи4 в еврофутбол форума
миналата година гонеше Х на някакаф холандски отбор
мисля ,че беше ГО Ахед Игълс след 27 мача без равен
той се отказа, а не знам колко още мачове нарпавиха без реми.....
 
От: От: Bwin Sportingbet регистрация

Такива случай много,
помня 1 пи4 в еврофутбол форума
миналата година гонеше Х на някакаф холандски отбор
мисля ,че беше ГО Ахед Игълс след 27 мача без равен
той се отказа, а не знам колко още мачове нарпавиха без реми.....

Т'ва беше преди две години. GAE завършиха с 2-3 равенства за целия сезон :D Т'ва с хиксовете е тъпо, както ми се струва тъпа и системата на Мартингейл... Трябва да имаш адски много пари и още повече нерви, за да правиш нещо такова... Накрая ще свършиш без пари в лудницата ;]
 

Горе