CashBurners - статистики

happyslacker

New Member
.........................
 
Последно редактирано:
От: CashBurners - статистики

Евалма братле, само така! :D Ся аз ше пускам един сайт, в който ще предлагам продукти на КБ, но (леко) бруталното е, че дизайна е от темплейтите на ГБ(разбира се със сериозни промени) :lol:
 
От: CashBurners - статистики

Поздравления за резултатите!

Би ли споделил каква част от това е чиста печалба? Откога се занимаваш с PPC?

Чудя се дали да се захвана и аз с adwords, но ще трябва да попрочета доста преди това, за да не си профукам парите.
 
От: CashBurners - статистики

Би ли споделил каква част от това е чиста печалба? Откога се занимаваш с PPC?

Не използвам PPC за да докарвам трафик (в същност пробвал съм, но нямаше резултати и не смятам скоро да правя повторни опити). Ползвам SEO. Разходите ми са хостинга + времето, което съм отделил. Не мога да направя точна статистика за разходите, защото ползвам код, който съм писал и оптимизирал доста дълго време, и този код смятам да го ползвам за в бъдеще.

Завиждащите започнаха да пращат спам по MySpace. И трафика спадна (вероятно има връзка със спама).

Сега тези, които са пратили спама, гледат статистиката и доволно протриват ръце, смеейки се демонично...
 
Последно редактирано:
От: CashBurners - статистики

обикновенно така става с блекхет сайтовете и особенно когато се фукаш с статистиката...
 
От: CashBurners - статистики

Здравейте момчета (и момичета предполагам :) ),
съвсем скоро се регистрирах...изобщо не знаех за съществуването на форума, което си е мой пропуск и само мога да отправя поздравления за хубавото и полезното, което намерих тук!


Искам да попитам колегата за Спам-а, който са почнали да пращат? (евентуално завиждайки на статистиките ти)
Към кого реално са отправили и как (механизъм) е успяло това да подейства на трафика ти?
Просто не разбрах механизма, по който си уязвим поради това..?

Сори за наивния въпрос :)
 
От: CashBurners - статистики

1000 Линка от майспейс към спам страница с редирект = BlackHat не съм сигурен но според мен е това но едвали някой ще спами с твоя сайт
 
От: CashBurners - статистики

ами така е като се хвалиш наляво и надясно
даже ако не се лъжа си пуснал няколко теми тук... ?

мисля че е нелоялно по този начин да се снабдяваш с реферали, като се има предвид че и собствениците на форума се занимават с тях и вероятно си научил от тях за програмата
 
От: CashBurners - статистики

ами така е като се хвалиш наляво и надясно
даже ако не се лъжа си пуснал няколко теми тук... ?

мисля че е нелоялно по този начин да се снабдяваш с реферали, като се има предвид че и собствениците на форума се занимават с тях и вероятно си научил от тях за програмата
И аз съм на същото мнение гадно е да подбиваш рефералите на админите в случей, че те ни информираха за програмата.
 
От: CashBurners - статистики

1000 Линка от майспейс към спам страница с редирект = BlackHat не съм сигурен но според мен е това но едвали някой ще спами с твоя сайт

Не става въпрос за много линкове - най-вероятно един линк директно към страницата за поръчка. Даже не съм сигурен, че е нарочно - може някой просто да се е похвалил, че си е купил продукта или е питал някого за мнение по въпроса.

мисля че е нелоялно по този начин да се снабдяваш с реферали, като се има предвид че и собствениците на форума се занимават с тях и вероятно си научил от тях за програмата

Под първия пост на всяка страница от форума има банер на CashBurners - който желае може да щракне там и да се регистрира (като по този начин ще стане реферал на админите на форума) :)

Ако админите имат нещо против - да ми пишат и ще сложа тяхното ID.
 
Последно редактирано:
От: От: CashBurners - статистики

Искам да попитам колегата за Спам-а, който са почнали да пращат? (евентуално завиждайки на статистиките ти)
Към кого реално са отправили и как (механизъм) е успяло това да подейства на трафика ти?
Просто не разбрах механизма, по който си уязвим поради това..?

В този случай не съм убеден, че е имало зла умисъл - може просто някой да се е похвалил какво си е купил.

Механизма е, че ако се докладва на Google е възможно премахване на сайта от резултатите като това е най-малкия проблем. Възможно е афилиейт програмата да изтрие акаунта, който е свързан с дадения сайт, ако получи оплакване за спам. Възможно е и доставчика на уеб хостинга да блокира акаунта.
 

Горе