Cashburners - Reported Attack Page!

Хакнали са ги явно. Мисля, че е въпрос на малко време да го оправят. Нормално - всеки голям бизнес си го гъзят. Някой им е заразил страницата.

Сторовете им работят. Ясно нещо са пипнали от хоста. Няма да е зле да се поглеждат настройки и ъпдейти от време на време. :)
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Да ползвам темата - Къде от сайта на Кешбърнс се заявява плащане, че не го виждам
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Мисля, че няма такава опция, като минеш $200 и ти ги пращат. Обаче в началото ли, в края на месеца ли не знам понеже съм на GayPal и там плащат когато им скимне или когато имат пари. :)
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Аз също съм на ПайПал и в началото на месеца минах 200 обаче в тях влизат и 50-те които дават като бонус при регистрацията та се чудех дали първият път не трябва да станат 250
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Аз също съм на ПайПал и в началото на месеца минах 200 обаче в тях влизат и 50-те които дават като бонус при регистрацията та се чудех дали първият път не трябва да станат 250

Сега се по разрових, в началото на месеца са плащанията и първият път са ми платили $245. И бонуса го броят. :)
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Значи щом в началото на този месец съм минал прага да очаквам плащане в началото на следващият.
 
това беше от сутринта бг време още само на мозила хром го дава отивасе на преференсес или опшънс на уиндоус версията / секюритии и се маха отметката на блок репортет атак саитс

гугълбот не бил минавал 90 дни в последните 90 дни не било засичано нищо... това пишеше като причини... нищо сериозно някои от конкуренцията хеити вероятно.... писах на съпорта да си го оправят като собственици...

вече плащат всяка седмица стига да сте минали мимимума мисля че е сряда е деня незнам за пейпал че преди имаха някакви проблеми с натрупванеото на кеш в пеипал акаунта
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Cashburners - Reported Attack Page!

Значи щом в началото на този месец съм минал прага да очаквам плащане в началото на следващият.

значи другата седмица освен ако нямат някакви проблеми с натрупваенто на пари в пеипала мисля след сряда ако тази сряда не си го минал ... имат от предпатените карти на 3-4 такива фирми (Entropay, Alertpay, Payoneer, Paxum) част от които се нароиха след епаспорт ако си извадиш такава проблема с плащането в пеипал изчезва (този проблем оже да е отпаднал вече не ползваме пейпал но преди го имаше)
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Сега погледнах тази сряда не са отразени като платени - ще видя какво ще стане следващата
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Използвам темата, за да попитам - как се оправя репорнат сайт? Имам едно сайтче, което тази сутрин видях че е "Reported Attack Page!". Какво трябва да направя? Да кача наново файловете?
 
От: Cashburners - Reported Attack Page!

Използвам темата, за да попитам - как се оправя репорнат сайт? Имам едно сайтче, което тази сутрин видях че е "Reported Attack Page!". Какво трябва да направя? Да кача наново файловете?
Изчистваш го и хоста, на който е и се предполага всичко да е ОК след като пак мине паяка през теб. Нямам идея що за хостинги си държат сървърите заразени? Че чак и да мине паяка и да и го намери, което всички знаем, че от скролване до кепирване има бая време. ;)

Изчисти си го и го закърпи, ако не е влезнал през теб, то тогава е през някой от файловете на съответната машина, както може и някои физически да го е вкарал. Но третата опция е по-рядка, даже не много срещана. :)
 

Горе