Check или Monet order искам да изпратя на фирма от Америка пари.

realdark

Member
Здравейите.
/Спешно ми е/
Имам едно питане.

Може ли да ми кажете дали от paypal мога да пратя check или Money order на друг човек. Имам БГ карта чрез която искам да изпратя на фирма от Америка пари. Ако не може чрез paypal дали има друг виртуален метод или да ме посаветвате как да го направя от Бг банка.

Благодаря.
 
Re: Check или Monet order

да си направят пеипал и можеш :)

от електронното банкиране или като идеш на място в банката трябва да можеш да пратиш ако знаеш знаеш за сащ

Tax ID/SSN#:
Account Name:
Account Number:
Routing Number:
Bank Name:
Address:
City:
State:
Zipcode:

или за международен уаир
Account Name:
Account Number:
Bank Number:
(SWIFT code)
Bank Name:
Address:
City:
Province
Zip/Postal Code:
Country:


най-лесно е да им напишеш чек и да им го изпратиш по пощат / куриер от чековата книжка към разплащателната си сметка ама в бг банките са измислена история не съм виждал да го предлагат чекова книжка към сметката като в белите държави (не че много съм запознат но непознавам никои с чекова книжка към сметката)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Check или Monet order искам да изпратя на фирма от Америка пари.

какви са тези американци дето само чрез check или Money order приемат пари от България ?!
 
От: Check или Monet order искам да изпратя на фирма от Америка пари.

какви са тези американци дето само чрез check или money order приемат пари от България ?!

Е.. ти не знаеш ли че сме в черния списък на доста места? Преди още по-зле беше, ся се трае горе долу :)
 
От: Check или Monet order искам да изпратя на фирма от Америка пари.

Попитах защото несериозно ми се струва в днешно време това да е единствената опция да изпратим пари на американска фирма...аз не бих тръгнала да търся начин да им пращам check или money order като не искат не искат ....е освен ако не е въпрос на живот и смърт.:)
Още малко и ще поискат да отидем лично да им ги внесем в касата:)
 
От: Check или Monet order искам да изпратя на фирма от Америка пари.

само да те питам дали фирмата е проверена да не се окаже някой скам...
 
От: Check или Monet order искам да изпратя на фирма от Америка пари.

Да проверена е ама се отказах от тях, много ме изнервиха и сега си търся нов партньор :).

П.С. Реших да послушам Ади :), и се отказах от тях. Причината е, че ми даваше някакъв мишмаш като се опитам да платя с картата и търсих други начини, но от тях никакво разбиране даже един paypal acc не искаха да си направят и бонус им давах :(.
 
Последно редактирано:

Горе