Clipche.Net

AnTrakS

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте, предлагам БАРТЕР домейна(clipche.net) + скрипта за 1(една) или повече фейсбук страници, с таргетирани фенове и да са англо-езични! Домейна е с PR3 и в момента не се поддържа. Посещенията, които прави са единствено от google и са около 50 на ден. Сайта се дава и с базата данни и всички качени клипчета. Като възможност може да се добавят клипове от youtube или vbox, има възможност и за качване от компютъра. Изисква се поддръжка на ffmpeg.

Моля, за други цели от бартер пишете на ЛС с предложения за цена!

Благодаря. Ако пък някой продава страници във фейсбук, с условията, които търся, нека също се свърже на ЛС!
 
От: Clipche.Net

Явно много символи са в обявата :D
Един въпрос имам, уточни с колко лайка д/г да е страницата, таргетирана ли да бъде, към каква възрастова група ако е, в каква категория да бъде и т.н...
Имам англоезична страница с 300лайка ориентирана за лапета които гледат мемета, не мисля обаче че ти върши работа.
 
От: Clipche.Net

Всъщност търся англоезична страница с хора, които гледат мемета, защото сайта, към който ще я свържа е точно за мемета, но тези 300 лайкнати, колко са активни? Има ли перспективи за развитие тази страница? Офертата я пускам главно за бартера, не за продажбата :)
 
От: Clipche.Net

Ами около 200човека са активни, виж го това в подписа ми, когато направя пост в страницата се преглежда от 190-230 потребителя средно, повечето англоговорящи, но има и Българи, страницата не е разработена, не и е правена реклама по никакъв начин, от както е създадена е на самотек, просто няма време за нея.
 
От: Clipche.Net

Ами попринцип има, но явно няма такива страници за бартер или символите са много за сайтчето.., може да придадеш динамика на обявата като направиш някоя промоция и/или добавиш информация към обявата :)
 
От: Clipche.Net

Само домейна продава ли се ? :)
 

Горе