Cloudatcost

mobilio

Well-Known Member
Ето и още един нов играч на пазара на VPS-ите http://cloudatcost.com/

При тях цените започват от $1 на месец до $4 на месец. Хитрото е, че в момента тече промоция при която можеш да платиш $35 еднократно (или $140) и разполагаш със VPS до живот без да плащаш месечни такси.

Мисля да експериментирам тези дни със една инстанция и да споделя резултатите със вас.
 
От: Cloudatcost

Благодаря за споделената информация. Много изгодно идва, ще ги пробвам да пусна един два сайта. Големи маняци са, може да си порачаш 100 сървъра за 3465$ еднократна такса. Всъщност в дългосрочен план си е стабилна инвестиция ако се риселнат дори само на по 3$ месечно.
 
От: Cloudatcost

Малко ме съмняват с тая оферта
Няма какво да те съмняват. Същите хора правят и fongo.com - безплатен телефонен пост + входящи и изходящи разговори (за Канада) доживот за $50 еднократно мисля че беше.
 
Някой пробвали ги вече?
Аз мисля също да скоча на един за 35.. с тях и без тях няма да обеднея дет се вика :)

не скачай на $35 това си е за три години и половина след три години на тези пари вероятно ще е 4 доларовия план западните компании качват параметрите във времето*
а не сме сигурни на лайф тайм акаунтите дали ще ги какчат или за каквото си подписал...

*а не като някой супер компании който са заседнали във времето с цени от 2009 на впсите.. от по 35.75 (за ядра с фиксирана скорост)


мен не ми хареса че ми излезе само за годишно плащане..

Малко ме съмняват с тая оферта

еми офертата е с hdd спейс който винаги е с няколко идей по бавен от ссд и ще товари малко повече cpu (понеже докато се чака данни от дисковете cpu се товари) :)

както се казва на едно дедикетед сървърче дето го мисля ми предлагат 2Х3000 гб HDD или 2 х250гб SSD

А става ли за бг сайтове?

стават :) форума винаги е бил в чужбина... иначе в уебмастър тулса във видето тук

https://support.google.com/webmasters/answer/62399?hl=en

на 1:10 минути споменават точно за такъв случай и че е ок
 
Последно редактирано от модератор:
От: Cloudatcost

Нещо много постове на един и същи човек по-горе. Съединение?

Иначе ето отзиви: RedFlagDeals Forum (доста стр.). 80 fB likes.

Надявам се да не стане тип: „It's too good to be true.“

Да и аз това си мисля.. Мн е убаво, за да е истина..
А Coolice трупа мнения хаахха :p :p (Майтапя се, разбира се)

Поздрави
 
май се пооувлякох малко :rolleyes: :oops:


значи не ме изкефи че няма за по малко от година а на сайта пише че има


исках да им тествам големия но няма да дам 48 долара за тест ( какво щях да тествам - колко мегехерцови са vcpu защото могат да им се задават всякакви стоиности да са да не се окаже 4 тук равно на две на друго място) в ошъна може да тестваш и за час и да си го спреш но как и да е
Payment Methods
We offer payment methods via PayPal, Visa and Mastercard. Billing cycles are Monthly, Quarterly or annually and save big on prepaid orders.
ама на ордер формата има само годишни

теста не става с малкия защото може да са различни като мегехерци 4 долара ги бях прежалил ама 48 не

ПП интересно сравнение между 20 доларов digital ocean (ref) и 200 доларов амазон или как овърхеада и hdd скапва производителността на амазона

1378064_256204107838292_1927855029_n.png
 
Последно редактирано от модератор:

Горе