Cms за социална мрежа?

sashun

Member
Здравейте,

препоръчайте ми CMS за социална мрежа, в който user-ите дадобавят сабствени страници, картинки, и др.Да могат дакоментира и дадават оценка

Благодаря
 
От: Cms за социална мрежа?

Ъъ поглеждал ли си Pligg ? Ползват я повечето (dao.bg например).
 
От: Cms за социална мрежа?

Давайте давайте, слагайте плиггове, пък после се чудете защо ви гонят от всички хостинги ... и защо на някой социалната мрежа се зарежда по бързо и е по функционална и има по хубав дизайн и е с по добро сео... Drigg!!!
 
От: Cms за социална мрежа?

Давайте давайте, слагайте плиггове, пък после се чудете защо ви гонят от всички хостинги ... и защо на някой социалната мрежа се зарежда по бързо и е по функционална и има по хубав дизайн и е с по добро сео... Drigg!!!
Pligg претоварва системата ли ? Сподели с нас, защото наистина може би най-ползваната система за социалка е точно тази.Лесна за употреба и БЕЗПЛАТНА :)
 
От: Cms за социална мрежа?

Не съм пробвал никоя система, но преди време рових из нета и разглеждах какво има. Най-добро впечатление ми направи представянето на Dolphin 6.1. Не съм го пробвал, но сайта и демото изглеждат добре.
Сайт: http://www.boonex.com/products/dolphin/
Демо: http://www.boonex.us/
 
От: Cms за социална мрежа?

Хахахахаха dolphin и после ще се чудиш откъде си се набутал :/ Тя също е тежка, кода не е лесен за четене, казвали са ми, че бъгва доста... абе че като цяло не струва ;)
 
От: Cms за социална мрежа?

Хахахахаха dolphin и после ще се чудиш откъде си се набутал :/ Тя също е тежка, кода не е лесен за четене, казвали са ми, че бъгва доста... абе че като цяло не струва ;)

ама само са ти казвали не си го тествал сам нали ? ;) това е най-красиво написания цмс който съм виждал още като отвориш някоя страница и ти става ясно за какво иде реч . Също така модването е елементарно . ето ви един пример за работещт сайт >> zetox.net
 
От: Cms за социална мрежа?

Една от най добрите системи Bitrix с всичко необходимо за вас. Вече и на български!

bitrix- bg.com
 
От: Cms за социална мрежа?

Хахахахаха dolphin и после ще се чудиш откъде си се набутал :/ Тя също е тежка, кода не е лесен за четене, казвали са ми, че бъгва доста... абе че като цяло не струва ;)

Беше така до миналия Август, когато я пренаписаха значително.
В момента имам един свободен лиценз, ако някой е заинтересован – продавам.
 
От: Cms за социална мрежа?

Аз ползвам InstantCms за bgspa.eu. Удобна е и лесна. Удобен админ панел. Системата е руска. Аз съм я превеждал на български, но само потребителските файлове. Ако някой иска да я ползва мога да помогна. Т.е. мога да изпратя преведени файлове на български.
 
От: Cms за социална мрежа?

охо, сега видях, че темата е старичка, ама нищо... Все някой ще намери полезното в нея ;)
 

Горе