CNN за Григор Димитров

wood

Well-Known Member
Днес CNN пусна голяма статия на сайта си за Григор Димитров. Хубаво е когато видиш и хубави неща за България в големите портали.
Благодарение на такива като Гришата се радвам че съм Българин...но за такива като Цветанов се срамувам.
Цялата статия тук на сайта на CNN: http://edition.cnn.com/2013/05/02/sport/tennis/grigor-dimitrov-federer-tennis/index.html?hpt=hp_c4
 
От: CNN за Григор Димитров

Гришо е машина :)
някой ден ще влезне в топ 10 и ще се радваме още повече
 
От: CNN за Григор Димитров

Ще пишат та пушек ще се вдига :twisted:. В мъжкия тенис трудно се пробива, там ако искаш да си в топ 30 трябва да си перфектен, а в топ 10 трябва да си като добре смазана машина. Гришата има много потенциал, малко повече постоянство по време на играта му трябва и ще успее.
 
От: CNN за Григор Димитров

...му трябва и ще успее.

По-скоро му трябва една добра жена, която да знае и умее да го накара да прояви качествата си. Веднага си пролича резултата като стана гадже с рускинята.
 
От: От: CNN за Григор Димитров

По-скоро му трябва една добра жена, която да знае и умее да го накара да прояви качествата си. Веднага си пролича резултата като стана гадже с рускинята.

Той си беше добър и преди Шарапова. Но е и факт, че с подходящата жена мъжете чудеса правят :). Като добавим и ресурсите, с които разполага рускинята, резултатът ще бъде все по-добър. И под "ресурси" имам предвид ценни съвети и напътствия от щаба на дамата.
 
От: CNN за Григор Димитров

Кадърни кадри винаги сме имали. Заради такива хора се чувстваме добре като българи.
 
От: От: CNN за Григор Димитров

И под "ресурси" имам предвид

Да, разбрахме те :D

Браво на Григор за успеха! Сигурен съм, че има още неоткрити таланти които могат да ни прославят по цял свят..но засега това е положението. дано след някоя година се отделят повече пари за спорта.
защото само футбол в училищата не става
 

Горе