.COM домейни за 1.99$ (10 домейна на акаунт)

Copywriter

Active Member
Много приятна оферта :)
Всеки един .com струва само 1.99$ (Зарежда се чрез Paypal, като има едни малки такси 2.9% + 30цента, които се взимат от сумата,която вкарвате така че си преценете. Примерно вкарайте 21$ ако искате да вземете 10 домейна, като тоя 1$ г/д ще отиде във такси :)).
Купона важи само за първите 10тина на акаунт.

Офертата важи до 26ти август.
Сайтът е :
хттпс://global.connectreseller.com
Com@199

Renew засега е малко под 9$ на година, което си е доста изгодно. Предполагам, че има възможност да се трансферне домейна някъде другъде, но не съм се занимавал да търся засега. ICANN таксата е включена в цената от 1.99$, а и има безплатно privacy.

При мен всичко проработи доста добре, но аз сложих 3$ първоначално за да пробвам и едва след това заредих и още. Вярно, плаща се малко по-голяма такса, но пък ми беше по-сигурно. Засега имам 7 регистрирани домейна и всичко изглежда точно.
 
@Copywriter

Случайно да имаш инфо за "скрити" такси при прехвъляне на домейн КЪМ друг акаунт или трансфер към друг регистър, че на пръв поглед не намерих нищо из сайта.
 
@Copywriter

Случайно да имаш инфо за "скрити" такси при прехвъляне на домейн КЪМ друг акаунт или трансфер към друг регистър, че на пръв поглед не намерих нищо из сайта.
За съжаление нямам идея :) Другата опция е да регистрираш един домейн да го прехвърлиш и да провериш сам, засега не ми е нужно :) Дори цената за подновяване изглежда доста изгодна :)
 

Горе