.com домейн +privacy

EastSide

Member
Здравейте , знаете ли къде е най-изгодно в момента да се регистрира нов .com домейн и private protection опция ?
За сравнение в GoDaddy е 22-23$ в момента . Тенкю!
 
От: .com домейн +privacy


Снощи регвах в домейн.ком, без прайвиси, с 20% отстъпка за 4,79$ цена на бройка, не съм сигурен, но мисля, че някъде около 5$ искаха отгоре за прайвиси, ако и за него мине кода за отстъпка от 20%, то цената ще е под 9$ за домейн+прайвиси.
 
От: .com домейн +privacy

Е и Богомил като направи хост.бг търпеше много критики пък все още е на пазара :) доверието се гради с времето нека видим след месец два какви ще са отзивите за нас пък за сега големите промоции още не сме ги стартирали но това ще са коледни изненади.
 
От: .com домейн +privacy

Е и Богомил като направи хост.бг търпеше много критики пък все още е на пазара :) доверието се гради с времето нека видим след месец два какви ще са отзивите за нас пък за сега големите промоции още не сме ги стартирали но това ще са коледни изненади.

Раздаваш безплатни домейни а за теб не си отделил 5 лева за домейн.
 
От: .com домейн +privacy

Опитай с този промо код cjcrmn2cp в Godaddy, би трябвало да регнеш .com домейн + privacy за 4$.
 
От: .com домейн +privacy

Горещо препоръчвам NameCheap. При тях изненади за подновяванията няма да има. За първата година дават безплатно privacy, за следващата година е 2.88$. Скоро ми се наложи да подновя домейн в GoDaddy. Домейн 14.99$ + 9.99$ privacy+2$ taxes. Oбщо платих 27 $ за едно подновяване.
 
От: .com домейн +privacy

От месеци дедито не ме пуска да регвам с coupons а имам няколко домейна само там регвани през годините. Опитам ли да регна веднага"We can only offer such great promotions by limiting them to one per customer. It looks as if you’ve already used this type of promotion". Има ли някой подобен проблем?
 
От: .com домейн +privacy

Да - купоните вече там не важат или важат само за нови покупки или 1 на клиент и т.н.
 
От: .com домейн +privacy

Като стана на въпрос , я ме светнете къде се проверява domain history-то и за какво да се внимава . От webmaster tools без премиум излизат някакви неща дето на пръв поглед не ме интересуват . Искам жокер карта ! :)
 

Горе