.com/net/us

profusion

New Member
Ако ком е заето, кое манирате за най-удачно като за магазин?

.нет? орг? ус?

или е нах добре да е ком макар и усложнено с още нещо в името?
 
От: .com/net/us

Мерцедес, БМВ или Порше ?
Или пък Ламборджини, ама с кофти аеродинамика ?

Отговорих ли ти достатъчно ясно ?
 
От: .com/net/us

Мерцедес, БМВ или Порше ?
Или пък Ламборджини, ама с кофти аеродинамика ?

Отговорих ли ти достатъчно ясно ?


поне не спами! :mad:
 
От: От: От: .com/net/us

Не спамя... Точно това е отговора на въпроса ти... и вместо да ми викаш "Поне не спами" - ЗЕМИ ПОМИСЛИ....

щом отговаряш така на въпроса, май съм се записал във форум на литературните метафорични потребители...ВЗЕМИ (а не ЗЕМИ) ПИШИ ЯСНО КАТО ХОРАТА...
 
Последно редактирано:
От: Re: .com/net/us

нашият форум не се слави въобще с правопис :) Просто не е Абсолютно и Задължително условие за да печелиш от сайтове всеки можде да се нучи стига да иска:d

аз не толкова към правописа, а повече към това да се изразява ясно и направо, без да прави метафори и човек да се чуди ся как да го тълкувам тв'а, и от помощ се получава объркване...

ПП
взех си .net така че..... :) благодаря все пак за отзива
 
От: .com/net/us

Aко очакваш всичко в бизнеса да е напиасно ясно и конкретно. Ако очакваш точна рецепта за успех, ако очакваш някой да ти напише стъпка по стъпка конкретни неща които трябва да извършиш, за да успееш. То не аз, а ти си сбъркал форума
 
От: .com/net/us

aко очакваш всичко в бизнеса да е напиасно ясно и конкретно. Ако очакваш точна рецепта за успех, ако очакваш някой да ти напише стъпка по стъпка конкретни неща които трябва да извършиш, за да успееш. То не аз, а ти си сбъркал форума

не очаквам рецепта за успех, въпроса ми беше конкретен....да си кажете какво предпочитате ако ком-а е зает нет или орг...
ако това е искане за рецепта или за молба за стъпка по стъпка?! незнам как ги тълкуваш тия неща...

вече на 2-ти пост го водим тоя разговор...след като не искаш да помогнеш а да напишеш съркастичен отговор в стил "глей го тоя идиот к'ви работи пита, чакай да му отговоря интересно" по добре изобщо не отговаряй, а игнорирай питането, от колкото сега да се дразним и да оспамваме темата.


както и да е...
 
От: От: .com/net/us

не очаквам рецепта за успех, въпроса ми беше конкретен....да си кажете какво предпочитате ако ком-а е зает нет или орг...
ако това е искане за рецепта или за молба за стъпка по стъпка?! незнам как ги тълкуваш тия неща...

вече на 2-ти пост го водим тоя разговор...след като не искаш да помогнеш а да напишеш съркастичен отговор в стил "глей го тоя идиот к'ви работи пита, чакай да му отговоря интересно" по добре изобщо не отговаряй, а игнорирай питането, от колкото сега да се дразним и да оспамваме темата.


както и да е...

:ThumbsUP:

Иначе аз избирам .net, когато .com е заето. Вече втори път го правя и не бих казал, че голяма загуба.
 
От: .com/net/us

Когато разчитаме посетители да се връщат в сайта трябва да изберем .com, защото потребителите много често пишат .com по погрешка (забелязах, че даже и аз един-два пъти обърках собствения си сайт - вместо herbalpill.us написах herbalpills.com, който е на конкуренцията!).

Ако разчитаме да правим сайтове, чрез които да привличаме трафик от търсачки е добра идея сайтовете да са възможно най-много на брой. Тогава за да намалим разходите за домейни може да ползваме .info - два долара и някакви центове за първата година.

Когато искаме сайта ни да има имидж на „американски магазин“ - .us (добре е да коригираме и whois информацията за да не се разбира много-много, че сме от България).

Другите домейни (.net, .org и т.н.) се ползват когато .com и .us са заети или спецификата на сайта е такава, че изисква такъв домейн (мрежа/ISP/, организация).
 

Горе