Cool Light {Creative Linkwheel}

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
sandokanWater.png


ПОСТАВЕТЕ СВОЯ САЙТ В СВЕТЛИНАТА НА ПРОЖЕКТОРИТЕ СЪС
САНДОКАН COOL LIGHT


или
Пост - Пингвин СЕО Linkwheel

Linkwheel Услуга, максимално съобразена с пост- пингвин епохата.
3D Оптимизиран процес /научете още тук/
Използване на различни профили.
Не е необходимо да предоставите статия*
Използвайте 6-15 ключови думи.
Таргетирайте преимуществено Вътрешни страници.


collight.jpg

Цена на пакета - $19 [SUP]99[/SUP]

Препоръчително комбиниране със САНДОКАН УИКИ пакет


guarantee.png


------------
*Но е желателно: гарантирана уникалност - мин. 70% /което често не е достатъчно/

Едно ревю копи за потребител с реп 30+
 
Последно редактирано:
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Отново чудесна тема. Ако никои не ти е писал на лично преди мен, мога да взема ревюто. Сайт, който падна доста назад, не съм му правил линкове от много време. Вярвам, че ще има положителни резултати.
 
Услугата изпълнява ли се за сайтове на български език?
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Я да се запиша за тази тема. И мен ми е интересно дали става за БГ.
И има ли вариант ти да напишеш статията?
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Аз писах и на лично но може да напишеш тук за всички , статията която трябва да ти дадем колко дълга трябва да е и ние ли трябва да я спиннем или ти ? И колко линка може да поставим в статията ?
 
От: Re: Cool Light {Creative Linkwheel}

Услугата изпълнява ли се за сайтове на български език?

рЕВЮТО ВЗИМА ivo1017
Ще чакам данни на ЛС
Услугата изпълнява ли се за сайтове на български език?

Прожекторите се включват на англоезични сайтове. Самият аз страдам от един скептицизъм по отношение на ползите от тяхната употреба за БГ сайтове, който винаги се оказва неоправдан: ползи декларират всички..
Все пак като единствено натурален начин на употреба се явява чисто англоезичата в превод /или ако оптимизираме за "Хотели в Слънчев Бряг" работим по "Sunny Beach Hotels" , а не "Hoteli v Slanchev Briag"/.
И има ли вариант ти да напишеш статията?
Не мога да се ангажирам - това което мога да направя е да скрейпна за ресурси в мрежата и да уникализирам чрез спин вече съществуваща. Лично аз ползвам за такъв тип статии articlewritingetc.com и още едни, които са в отметките на другия комп - статиите, които получаваш не са добре четивни и не са добри за основния сайт, но са идеални за СЕО: притежават над 90% уникалност и са добре опимизирани по зададените критерии /понякога са свръхоптимизирани!/.

Статиите трябва да са над 500 думи - до 1000.

ЮТуб видеото ще направя аз, но предпочитам клиента да си го качи в Тубата с описание, съдържащо линк към основния сайт. Защо съм се спрял на ЮТуб като основен сателит: за СЕО ползите от ЮТуб са в пъти по- големи отколкото тези от ФБ и Туитър /след август/ взети заедно. Като трафик не е добър ресурс, за разлика от по- горните, но оказва решаващо значение за класирането в SERP.
 
Последно редактирано:
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Къде са 15-те сателитни сайта?

Извинявам се за малко позакаснелия отговор, но имах малки хардуерни проблеми след снощната буря..
Сателитите ще бъдат създадени на някой от тези сайтове:

Код:
Newsvine.com
wordpress.com
xanga.com
tumblr.com
onsugar.com
Posterous.com
insanejournal.com
Diigo.com
alive.com
boulderweekly.com
blogion.com
espn.go.com
canalblog.com
foodbuzz.com
kaneva.com
livelogcity.com
yapperz.com
babycenter.com
bakersfieldvoice.to
academia.edu
alivenotdead.com
bloguez.com
goodreads.com
sciencestage.com
oleole.com
victoriaadvocate.com
bizeso.com
bravenet.com
jigsy.com
iamsport.org
wikispaces.com
podomatic.com
wayn.com
purevolume.com
flixya.com
dmusic.com
blogspace.fr
sfgate.com
vilago21.com
over-blog.com
ourstory.com
wetpaint.com
incompany.com
bloggorilla.de
en.netlog.com
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Използвах услугата за анг сайтове и съм доволен от изпълнението и резултата - предвижване по основните ключови думи няколко позиции напред и задържане там .Услугата си заслужава и за по нови сайтове.Може да си напишете хубава статия в squidoo и в hub pages и да линквате с услугата и тях за да се получат наистина разнообразни линкове , които гоогле задължително ще хареса.
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Сателитните сайтове линкват ли основния, защото от графиката оставам с впечатление, че не?
 
От: Re: Cool Light {Creative Linkwheel}

Дали има още останали ревюта? Интересно ми какво би могло да помогне с някой друг наказан сайт или леко да помогне за избутване. :)

За това няма други ревюта, но за теб ще запазя едно Case Study ревю на нещо доста по- advanced , което ще пусна веднага щом се поосвободя /може би идната седмица/, ако разбира се, си навит :)

Иначе този пакет е по- скоро насочен към придвижване в класирането, но може да се ползва и за наказани сайтове, много зависи от конкретния случай. Обикновено пост-пинги негативите са следствие от 1/твърде много еднообразни линкове и 2/насочени основно към една /главната/ страница - тук по- добра работа биха свършили животните.
Cool Light e идеален за нови сайтове в точно този си вид /схемата разбира се е много по- гъвкава и аз си позволявам да я променям по малко в зависимост от конкретните нужди и цели на даден сайт/.
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Сателитните сайтове линкват ли основния, защото от графиката оставам с впечатление, че не?

????

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

????

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
Бре, не съм ти видял въпроса..
Да, разбира се, линкват го, нещо не ми е стигнало мястото за стрелкичката..
 
От: Re: Cool Light {Creative Linkwheel}

За това няма други ревюта, но за теб ще запазя едно Case Study ревю на нещо доста по- advanced , което ще пусна веднага щом се поосвободя /може би идната седмица/, ако разбира се, си навит :)
Как да не съм навит. Много ти благодаря. Ще ми се да го пробвам за 1-2 сайта, тъй като леко си мисля, че могат да излязат. Само предположение е де, но все пак.

Ще ти дам и ревю на услугата, а ако видя, че катери и има подобрение, ще поръчам със сигурност още.

П.П: Ще връщам услугата. :)
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Време е да дам мнение за ревюто, което получих.

Сайтът, който пратих на Калос, беше "шляпнат" от някоя от версиите на Пандите. Не съм му добавял ново съдържание с месеци. Линкове също. Насочен е към UK пазара, първите страници са големите онлайн магазини там. Търсене с кавички: About 1,580,000 results (0.56 seconds). Конкуренцията е над средната.

Днес проверих за главната фраза. Върнал се е в топ 100. Преди го нямаше в топ 1000. Ползвам този сайт за проверка. Видеото също е влязло в серпа. 4 страница за сега.

Получих пълен доклад. Първа седмица какво е правено, видове линкове, анчори. Втора седмица и т.н.

За 20 долара, услугата си е супер. Ще тествам скоро и на още 1 нов сайт.

Ще дам и няколко препоръки:

  • Да добави и данни за контакт. Скайп, поща.
  • Да напише срок за изпълнение.
  • Да добави екстри. Писане и спинване на статия например.


Успех с услугата. Вярвам клиенти няма да липсват. :)
 
От: От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Благодаря за ревюто!
Определено от -1000 до топ100 е отличен резултат без никакво онпейдж пипане. Аз се радвам, че имах възможност да видя ефекта и в случай като този - върху старо съдържание, без нови публикации: самият аз бях малко скептичен :)
А конкуренцията е действително сериозна в случая.
Ако сега набавиш малко нови публикации, добавяш ги поетапно и съответно ги налинкваш разумно, захвърленият сайт ще те изненада приятно :)

  • Да добави и данни за контакт. Скайп, поща.
  • Да напише срок за изпълнение.
  • Да добави екстри. Писане и спинване на статия например.

Благодаря за съветите. Скоро ще намисля нещо за контактите,
срокът за изпълнение е 10-17 дни : в съответствие с конкрентите нужди на даден сайт
Скрейпвам и спинвам съществуващи ресурси до 80% стартова уникалност, ако предоставите уникална статия, спинът е от мен - инклудед
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

Много ми харесва начина по който представяш нещата, и много ми се искаше да поръчам и аз, но като сподели, че за бг. си скептичен някак се разочаровах. Все пак ще премисля и може-би ще тествам за да споделя и аз после специално за бг. резултат. Успех с услугата иначе и ти пожелавам много клиенти. :)
 
От: Cool Light {Creative Linkwheel}

но като сподели, че за бг. си скептичен някак се разочаровах. Все пак ще премисля и може-би ще тествам за да споделя и аз после специално за бг. резултат. Успех с услугата иначе и ти пожелавам много клиенти. :)
В момента работя по бг и ру проекти, всъщност резултатите до момента винаги са много добри..
 

Горе