CPAlead 2014 - нови начини (методи) за работа с платформата

Ivo94

Well-Known Member
Има доста писано по темата CPAlead, но се оказва, че е старо инфо, което в момента не върши работа. В други известни световни форуми прегледах последните постове, но все още не откривам перфектните методи за работа с нея. Хубавото е, че самата платформа предлага много повече опции и тулове, които доскоро не бяха достъпни и паричните потоци могат да се увеличат значително при хитри и навременни действия. Трудно докарвам над 30 долара дневно и то с поне 2-3 часа работа, което не ме устройва, защото не мога да автоматизирам процесите (все още). Всяко ваше мнение ще е ценно за мен и останалите потребители на форума :) Благодаря предварително
 
От: CPAlead 2014 - нови начини (методи) за работа с платформата

Аз на времето едвам едвам изкарах нещо от сорта на 25 долара, акаунтът така и си ми седи там, но ще ми е интересно, ако някой сподели нещо интересно по темата. Записвам се.
 
От: CPAlead 2014 - нови начини (методи) за работа с платформата

Малко повече разяснения за самата програма.
За незапознатите нека да обобщим какви са предимствата на CPALead в момента.
Ако вече сте регистрирани потребители, но не сте влизали в системата от дълго време, вероятно ще останете очаровани от всички нови опции, които ви дава тя, за допълнителни доходи, а защо не и основни. Добре е да споменем, че най-доходен е трафика от западни страни, което предполага и сайтове (блогове) на съответния език. За Български сайтове в момента има само 2 Survey-а, които не са и високо заплатени.
Така, да приемем, че имате сайт или блог насочен към американските потребители или към Великобритания (Франция, Германия и други). Това са едни от най-добрите попадения ако искате да го монетизирате. Колко ви се заплаща за всеки изпълнен Survey? Цените варират от около 0.10 цента до около 20 долара (цифрите са ориентировъчни).


Регистрирай се ТУК >> (афф. Линк)



Какви са опциите, които може да използвате за тяхното монетизиране?
Първата такава е заключването на съдържание. Имате ценно съдържание, което искате да монетизирате? Изпълнението на някои от Survey-те дава достъп до съдържанието ви (статия, съвети или каквито други текстове се сетите) като всеки изпълнен такъв ви носи определена цена според самия Survey.


Втората опция е да заключите един или множество файлове (снимки, видеоклипове, електронни книги или всякакви други за, които се сетите). При тях има два вида на монетизация и те са да се изпълни отново Survey или пък да ви се заплати определена сума в PayPal.


Третата опция за монетизиране е да заключите линк. При нея също е ключов момента на ценно съдържание. Всеки сам има свои идеи и проекти, така че да се обяснява какво да се заключи няма смисъл.


Четвърта опция. Създаване на виртуална валута. Подходяща за сайтове за игри и съдържание. Пример: след преминаване на определено ниво играта дава 100 точки, а точно тази опция може да ви даде възможност да продавате точки или различни трофеи в самата игра. Също няма ограничения за нови начини и подходи към виртуалната валута и как точно сте решили да я монетизирате.


Пета опция. Exit Traffic (изходящ трафик). Имате добре посещаван сайт (блог), който не ви носи достатъчно приходи? Тази опция е за вас. Всеки, който напуска сайта ви се подканва да изпълни Survey, който ви носи определена сума.


Шеста опция- банерна реклама. За нея мисля, че на всички им е ясно как да я изпълнят. Поставяте банер в сайта (блога си) и всеки изпълнил Survey ви носи приходи.


Вече имате идея как да изкарате допълнителни приходи чрез CPALead?


Регистрирай се ТУК >> (афф. Линк)



Начините за промотиране на самата програма всъщност могат да са милиони. Съвсем елементарна страница на блог или сайт може да бъде промотирана чрез електронни книги, в сайтовете за видео споделяне, в сайтовете за споделяне на документи, във форуми, като коментари (препоръчително да не са спамещи) и всякакви други позволени според нейните правила. Лесно е да се докарват приходи от CPALlead с предварително изградена стратегия и разбира се опити, които могат да ви донесат прилични приходи.


Как ви се изплащат всички заработени пари?
Чрез PayPal, Western Union или чрез чек (визираме България). Заплаща се на месечна база като има опция и за заплащане на седмица. Всички подробности може да разгледате, след като се регистрирате в системата им.



Регистрирай се ТУК >> (афф. Линк)
 
От: CPAlead 2014 - нови начини (методи) за работа с платформата

Интересно предложение, ще разгледам и защо и да не пробвам.
 
От: От: CPAlead 2014 - нови начини (методи) за работа с платформата

Малко повече разяснения за самата програма.

Втората опция е да заключите един или множество файлове (снимки, видеоклипове, електронни книги или всякакви други за, които се сетите). При тях има два вида на монетизация и те са да се изпълни отново Survey или пък да ви се заплати определена сума в PayPal.

Добре си ги описал нещата, само това с PayPal не го разбрах. Ако заключиш нещо и някой директно ти плати, за да го отключи, какво печели CPA Lead, ще дадеш ли малко повече подробности за тази част. Мерси.
 
От: CPAlead 2014 - нови начини (методи) за работа с платформата

Точно тази опция не съм я ползвал, но мисля, че ще е известен процент :)
 
От: CPAlead 2014 - нови начини (методи) за работа с платформата

И на мен ми стана интересно ... Благодаря за информацията.
 

Горе