CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Sobieski

Well-Known Member
В CrocMint Нашата цел винаги е била да натрупате опит и да вдигнем летвата въз основа на афилиейт маркетинга.
Тъй като по-рано преди да започнем тази година, трябваше да се сблъскаме с всичките предизвикателства като Билкови домейни за афилиейт маркетинг ние се очертаваме като най-бързо развиващата се партньорска програма в тази област.
Ние явно дължим този феноменален успех на всички наши афилиейти, които са били достатъчно смели да бъдат с нас от самото начало! С лекота сега можем да кажем … ние направихме това реалност, сега нашите афилиейти вземат повече от колкото са очаквали.
Ние осигуряваме на нашите партньори всичко от което имат нужда за своите кампании и те да бъдат успешни за постигане на максимална възвръщаемост на инвестициите. Ние работим в тясно сътрудничество със SEO и PPC афилиейти, като им предоставяме уникални маркетингови инструменти, PPC афилиейтите също получават допълнителни $ 25 към бонуса от $ 50 за регистрацията.
Посветени на вас са целият афилиейт съпорт, иновационните промоции и щедър бонус, за да постигне най-добрата конверсия в тази ниша.
Ето какво някои от нашите афилиейти казват за нас.
“Нямаше нужда да се замисля, преди да насоча моите членове на форума към CrocMint, хора вие бяхте изключително полезни, професионален екип и гарантирани плащания и сега с 6000 щатски долара месечно, Радвам се, че работя с вас, отколкото с ** *** нишата …. Конверсията е най-високата, която някога съм виждал … “
Frederick Kimble
Средна месечна комисионна: USD 5,850.00
“OMG вие сте най-добрите, никога не бях виждал програма която дава толкова бързо…”
Kenneth Goldmann
Средна месечна комисионна: USD 8,659.00
“… Сега аз ще стартирам моята нова кампания… Благодаря ви за хубавите сайтове момчета… ”
Средна месечна комисионна: USD 4,360.00
Oleg
Трябва ли да казваме повече…
Ако не сте се регистрирали в CrocMint все още, направете го, говорете с нас, ние ви уверяваме, че вашите пари си струват и съпорт от световна класа и персонализирани маркетингови решения, само за вас.
Пишете ни на affsupport (at) crocmint.com
Поздрави,
Sheldon Whitman
CrocMint Продажби
Sales (at) CrocMint.com
 
Последно редактирано:
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Ти втори път четеш ли това, което си написал?
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Добре де, превели сте някой друг тестимониал.

Ама искам да видя цифри срещу твърдението за най-добра конверсия.
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Добре де, превели сте някой друг тестимониал.

Ама искам да видя цифри срещу твърдението за най-добра конверсия.
Цифрите са различни при всеки..:)
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Внимавайте, защото някои от текстовете на английски език са написани в същия стил ;)
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Абе някои да е направил продажба с крок-а до сега ..и ако е направли само да сподели горе-долу (ако не го притеснява) след колко време започна да прави продажби с тях...тъй като здраво бачкам..а резултати няма за сега. Ако не изкарам колко то да платя домейна скоро ще им пратя известие ,че ми е писнало от тях.
 
От: От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Ако не изкарам колко то да платя домейна скоро ще им пратя известие ,че ми е писнало от тях.

Много ще се впечатлят, да знаеш. :)
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Нормално е нищо да не печелиш, защото това се случва на над 90% от решилите да се занимават с афилиейт маркетинг или друг подобен онлайн бизнес. За да правиш пари трябва доста ноу-хау (т.е. трябва да търсиш и четеш, както и да правиш опити и да се учиш от грешките).
 
От: От: От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Много ще се впечатлят, да знаеш. :)

Хах предполагам, че сте прави. Надали ще ги впечатля, а ако го направя, то ще е с правописни грешки. А що се отнася до това, че при 90 % било така...според мен трябва да си тъп и упорит....а за плащането на домейн и др ..да живее купонната система..намерих си добри купони...и ми се налага да плащам по 1 до максимум 2 $. Ще спестя от някое др ядене :D и ще чакам да направя пробив (дано не в бюджета ми де :D ) .
 
От: От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Абе някои да е направил продажба с крок-а до сега ..и ако е направли само да сподели горе-долу (ако не го притеснява) след колко време започна да прави продажби с тях...тъй като здраво бачкам..а резултати няма за сега. Ако не изкарам колко то да платя домейна скоро ще им пратя известие ,че ми е писнало от тях.
Здравей,
Защо CrocMint трябва да са виновни за това, че нямаш продажби?
Какво разбираш под "тъй като здраво бачкам" ?
Уверявам ви, има хора от форума, които имат продажби, а това, че не
казват "Аз имам 10 продажби" е нещо напълно нормално!
Никой няма да стане милионер от афилиейт, нито пък богат.

Можете да пробвате и конверсията на другите афилиейт програми...
 
От: От: От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Здравей,
Защо CrocMint трябва да са виновни за това, че нямаш продажби?
Какво разбираш под "тъй като здраво бачкам" ?
Уверявам ви, има хора от форума, които имат продажби, а това, че не
казват "Аз имам 10 продажби" е нещо напълно нормално!
Никой няма да стане милионер от афилиейт, нито пък богат.

Можете да пробвате и конверсията на другите афилиейт програми...
Ти направо разби митичната теория на Блинки за огромните печалби. Поздравления за реализма! :D
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Защо пък да не станеш богат? Милионер едва ли ще станеш, защото тука все пак си ограничен защото не си и реселер а си по долу на веригата.
За богат зависи кой какво разбира под богат. Но поне за мен с афилиейт програми които са първа стъпка за всеки дето няма наличен капитал може да си правиш повече пари от 95% от хората в БГ. От там нататък зависи как ще се доразвиеш.
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Собиески е прав, работата не е само до това дали сайтовете на дадена праграма стават или не, важно е и афилиейтъра на своите сайтове какво има, всичко опира до това дали си налягаш на парцалите както трябва и дали от действията ти има резултати. Ако вършиш нещата добре - ок, ще има продужби. Ако нещо не е както трябва - сори майна, нема кинта за тебе. Ама на крива ракета все Космоса й е виновен....
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

а какво означава това което получих
Hello martin,

Good Job! A new sale was approved by CrocMint :

Affiliate : 26a387 - martin
Order ID : 6e68e7
Product ID :
Product Cost : 0
Commission : 1.00
Date & time : 2009-07-14 13:36:30
IP address : 91.148.167.16
Referrer :

CrocMint Team
http://www.CrocMint.com
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Някой се е регистрирал през твой линк и ще получиш комисионна, ако регистриралият се направи продажби (т.е. най-вероятно нищо няма да получиш освен единия долар, защото повечето от регистриралите се не могат да правят комисионни).
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Може би:
- Сертификата на сървъра е изтекъл и излиза страшно съобщение за грешка.
- Страницата за плащане изглежда твърде "лъскаво" и прилича на фалшива.
- Клиентът и друг път е купувал от същата страница за плащане и има лоши спомени.
- Граматични грешки в страницата за плащане - клиента е подплашен (чел е, че щом в една страница има граматични грешки, значи най-вероятно това са измамници и искат да му откраднат кредитната карта).
- Видял е колко време ще отнеме доставката при "безплатния вариант", а платения вариант (чрез по-бърз куриер) е не само бавен, но и скъп.
- Адреса в браузъра е "син" вместо "зелен" - това значи, че сайта ползва "евтин" сертификат - в него няма информация за собственика на сайта. Ако пазаруваш през GoDaddy или PayPal ще забележиш, че адреса е "зелен" (във Firefox). В други сайтове (като GMail на Google) е "син".
- Някой само проверява дали всичко работи правилно.
- В същност клиента си купува стоката, обаче ти крадат комисионните.

Последното е малко вероятно, обаче няма как да си сигурен, че не е вярно. И при мен също щракат на "checkout" без да купуват.

В същност ти как разбираш, че са отишли на "другия сайт" - там, където се въвежда кредитната карта? Аз имам скриптове, които ми пращат email когато някой потвърди, че иска да купува (щракне на бутона "checkout"), но те работят само с шаблоните на CashBurners.
 

Горе