Cyber Monday супер сделка!

Ophelis

Member
Привет, Колеги!

Днес получих слединя спам:
Capture.PNG

12 WordPress платени теми за общо 29 USD! ТУК!

12 напълно легални и професионални теми за 29 долара си е без пари...
Може спокойно да комбинирате със този пакет:

Хостинг със 1 фрии домейн в .COM за 1 USD на месец!


Използвате ТОЗИ ПРОМОКОД: MYNEWIDEA


Сега, знам, че хостинга за тоя долар не е кой знае какво, като бързина и гъвкавост, но може да проверите сайта ми от подписа, който не му работи добре кеширащия плугин даже. Мисля, че е окей... С добре работещ кеширащ модул, требва да е пушка направо :D
При всички случаи, пакета е добър за начинаещи предприемачи!
Ако стане сериозна работата, винаги може да сложите един CDN.

Ако стане съвсем сериозна работата - винаги може да си купите хостинг от CooliceHost или от HOST.bg - много съм довоуен!!!

:twisted:

- Линка НЕ Е aff - реално за 12 долара, с хостинг, безплатен домейн и Ad Credits for Google, Yahoo! & Facebook (за гугъл май не ти ги дава или за ФБ беше, освен ако не си от САЩ) къв афф може да има??!

ПП: Сори за правописните грешки и сори, но не съм сигурен в кой раздел трябваше да е темата!
 
Последно редактирано:
От: Cyber Monday супер сделка!

Тия теми са пълен боклук, не се лъжете по цената.
 
От: Cyber Monday супер сделка!

Тия теми са пълен боклук, не се лъжете по цената.

Може, и все пак, ако искаш да си "на светло", да ползваш некрадени теми, но не разбираш от HTML, PHP, JAVA и CSS мисля стават?

Както и да е, ако някой е ползвал бонуса, дайте фиидбек :)
 
От: Cyber Monday супер сделка!

А защо трябва изобщо да плащаш за пакет платени теми, които много малко вероятно е да ти харесват??? Платените теми се купуват, точно защото имаш огромен избор измежду такива и подбираш най-подходящата за теб.
Иначе може да намериш, качествени безплатни теми, както е описано тук:
http://www.lifehack.bg/wordpress/free-wordpress-themes-kicking-ass-premium-themes/
 

Горе