Domain Transfer - Домейн Трансфер

Някой ще ми обясни ли , как да си прехвърля домейна от DomainRightNow в acc ми в awardspace ? Стана ми неудобно да питам повече Blinky , но нищо не зацепвам ... та , някой ще напише ли подробно , как става трансфера :oops: :oops: :oops:
 
отключваш домеина (ако е локнат) чакаш да го отчете, през новият ти регистер му даваш трансфер и го плащаш, :arrow: на админ имеила идва писмо с линк да повърдиш или да отхвърлиш трансфера, потвърждаваш и в срок до седмица ти е в новият акаунт
 
coolice , може ли малко по-подробно :) :) аз колкото човека питах , толкова отговора получих , откъде става самата заявка за трансфер - от awardspace или domainrightnow ... в domainrigth... намерих опцията Pending Domain Transfer > Authorization и ми иска Transaction ID и Security Code , аз имам едни в пощата , когато получих домейна , но ми дава , че са грешни :shock:
 
Явно аз въобще не разбирам , за какво иде реч , защото godaddy е със същия software ... не се ли дава на Pending Domain Transfer>Authorization ... някой не го ли мързи да ми обясни подробно :cry: Писах на съпорта да ми кажат за този Security Code и автоматично ми пратиха някакво ID , с което да се обадя на някакъв телефон :?
 
Е , шитава работа , имам домейн - не мога да го използвам - продавам го за 1 долар , да си взема .info в godaddy :) jaxxpoker.com е домейна :D
 

Горе