Donate Бутон или реклама

Зависи много от сайта и от потребителите му

От ниша до ниша има коренна разлика, също и от типа хора който го посещават
 
Грозно, не грозно....този донейт на какъв сайт точно мислиш да го сложиш. Вървежен е за проекти, които имат идея и цели и собствениците биха дали, нещо като фри туловете, като опен сорс неща, паметници, нещо си....нещо с идея....но ако си някакъв клюкарски сайт, искащ помощ, не мисля, че ще има голям успех. Зависи какво искаш да е. ;)
 
Най-често съм виждал донейт бутон в нон профит сайтове. А за другите според мен е най-добре Адсенс или други банери.
 
В Бг кой ще ти даде дарение... "Карето" не е грозно и на всеки изкарва различни реклами. Ако беше грозно и никой не цъкаше, нямаше да има адсенс
 
В Бг кой ще ти даде дарение... "Карето" не е грозно и на всеки изкарва различни реклами. Ако беше грозно и никой не цъкаше, нямаше да има адсенс
Всъщност има хора и в България които даряват пари. Да вярно, рядко хората донейтват повече от 10-15 долара но все пак донейтват. И да, съгласен съм, в чужбина донейтват повече.
 
Става въпрос за втория сайт в подписа ми. Според вас за този тип сайт кое е по-добре.
Според мен реклама...прекалено е комерсиален за да предизвика други емоции в потребителите - дарение например. Все пак и през формата може да се помисли за някакви комисионни при букинг на зала. Дори аз, а може би и всеки потребител с повече опит, би си го помислил.

И задължително сертификат, ако ще взимаш така инфо.
 
Според мен реклама...прекалено е комерсиален за да предизвика други емоции в потребителите - дарение например. Все пак и през формата може да се помисли за някакви комисионни при букинг на зала. Дори аз, а може би и всеки потребител с повече опит, би си го помислил.

И задължително сертификат, ако ще взимаш така инфо.
Да, но е много трудно да се проследи комуникацията на потребителя с съответния конферентен център за да се изисква комисионна.
На коя рекламна мрежа да сложа рекламни карета кое е най-добре заплатена?
 

Горе