Donation plugin за Wordpress

Здравейте,

Изчетох доста теми, но не намерих подходящо решение. Търся плъгин за дарение за Wordpress. Минималните изисквания са да има paypal и кредитна/дебитна карта. Наличието на опция за регистрация на регулярни месечни плащания (донори), също е силно желана. Много ми хареса как е направена секцията на SOS Детски селища - http://sosbg.org/f2f/ и искам да постигна нещо такова. Тук ще си позволя да подканя, който иска да се включи, защото 5 лева на месец за повечето от нас са нищо.
Та питането е, можете ли да ми препоръчате плъгин и gateway, които са тествани и сте доволни от тях. Намерих много платени, но не искам да експериментирам и всеки неуспешен тест да ми коства по 50-60$ :)
 
А какво ти пречи да си генерираш бутон за дарения в Пейпал и да го сложиш в сайта си?
 
Не ми пречи, но това е само част от заданието. Трябва да има и кредитна и дебитна карта и т.н. Това, което е описано по-горе.
 
Аха, ясно, поел си поръчка да правиш сайт, и не знаеш как да я направиш и сега чакаш от нас да ти предложим безплатно решение, а ти да вземеш парите за това? Умно от твоя страна! :D :D :D
 
Това с gateway, което имаш напредвид е специфично за всеки сайт :) Сложи си пейпал, пък ако искат кредитни карти -> да си организират и да се регистрират за gateway :) . Само ще ти кажа, че не става с инсталацията на някакво плъгинче :)
 
Аха, ясно, поел си поръчка да правиш сайт, и не знаеш как да я направиш и сега чакаш от нас да ти предложим безплатно решение, а ти да вземеш парите за това? Умно от твоя страна! :D :D :D
Тролиш на вятъра. Сайтът не е с търговска или комерсиална цел, а аз съм доброволец за направата му. Освен, че не взимам пари за това, плащам използваните платени плъгини и темата. Остани си със здраве и замълчи, ако не можеш да помогнеш. Сваляш нивото на комуникация.
 
Тролиш на вятъра. Сайтът не е с търговска или комерсиална цел, а аз съм доброволец за направата му.

Не е на вятъра, откъде да знам какъв е случая, след като не си казал. Нагледал съм се на много тарикати - вземат поръчка, на клиент и съответно и заплащане, но не знаят нищо и търсят "помощ" - разбирай някой да им реши безплатно проблема, за който са взели пари, щото сме били форум! :D На такива винаги ще се подигравам.

А в другия случай, когато трудът е безвъзмезден, за някаква кауза - ще се помогне.
 
А ти защо питаш? Нима съм пропуснал някой? Дай го насам. ;)
 
Последно редактирано:
Здравей Свилен.
Ако все още не си купил плъгина мога да ти го дам безплатно,защото го имам. Не е последната версия, а е версия 2.0, но може да ти свърши работа предполагам за момента.
 
Не е на вятъра, откъде да знам какъв е случая, след като не си казал. Нагледал съм се на много тарикати - вземат поръчка, на клиент и съответно и заплащане, но не знаят нищо и търсят "помощ" - разбирай някой да им реши безплатно проблема, за който са взели пари, щото сме били форум! :D На такива винаги ще се подигравам.

А в другия случай, когато трудът е безвъзмезден, за някаква кауза - ще се помогне.

Нали знаеш, че програмистите пък не излизат от stackoverflow и копипействат код за страх :D
7935c17d1caa2873f9e382553937ae68ddf808516a4bb05c34fc1589d59a1d74.jpg
 

Горе