Drop shiping - България

nihat4e

New Member
За да не пускам нова тема ще използвам една от старите си !
Смятате ли че има бъдеще в БГ за този продукт. Вижте снимките! Ако мислите че имате интерес готов сам да ви свържа с производителя които от своя страна е готов да работи на принципа на дропшипинг.Масите са уникални произведения на изкуството, две еднакви няма как да съществуват поради това че материала от които биват правени не го позволява. Направени са от естествено дърво. Произвеждат се в България има количества на склад !
2.jpg6.jpg14.jpg




Темата е променена на 22/02/2013 продукта е различен от предишния които бяха детски играчки и рибарски прядлежности

Поздрави
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Drop shiping - България

Поздравления за опита за правене на подобен бизнес в БГ. Вие сте едни от основоположниците на този метод.

Успех
 
От: Drop shiping - България

Можете ли да предоставите повече информация, като:

- сайт, на който да разгледат продуктите
- условия, които имате
- контакти с Вас

Имам един приятел, който ще има интерес и ще ви препоръчам, но не знам с какво да му хвана вниманието. ;)

Успехи.
 
От: Drop shiping - България

Аз също се интересувам от това нещо. Имате ли фирма, как виждате организацията на работата?
 
От: Drop shiping - България

Можете ли да предоставите повече информация, като:

- сайт, на който да разгледат продуктите
- условия, които имате
- контакти с Вас

Имам един приятел, който ще има интерес и ще ви препоръчам, но не знам с какво да му хвана вниманието. ;)

Успехи.


ВИЖ PM ..............
 
От: Drop shiping - България

Поздравления за опита за правене на подобен бизнес в БГ. Вие сте едни от основоположниците на този метод.

Успех

нека не бързаме да не се окаже изгубена каузата

Благодаря всепак
 
От: Drop shiping - България

Моля за подробна информация на ЛС или
 
Последно редактирано от модератор:
От: Drop shiping - България

Пратете и на мен подробно инфо
 

Горе