Dropshipping? Въпроси и отговори

RunAway

New Member
Здравейте

Нов съм във форума и прочетох доста теми ,който помагат доста и мерси много на всеки потребител ,администратор ,модератор.Реших да почна леко по-леко да уча за Dropshipping ,но нещо темите тук ми бягат и не мога да намеря търсих на всякъде из търсачките и пак не успях моля ако няма такива теми някой да даде по-някой съвет или сайт ,който пише доста за въпросния Dropshipping ,защото много искам да уча някой неща и тънкости за него и постепенно да почна да се занимавам със онлайн бизнес.


Поздрави : Габриел​
 
Re: Dropshipping ?

Здравейте

Нов съм във форума и прочетох доста теми ,който помагат доста и мерси много на всеки потребител ,администратор ,модератор.Реших да почна леко по-леко да уча за Dropshipping ,но нещо темите тук ми бягат и не мога да намеря търсих на всякъде из търсачките и пак не успях моля ако няма такива теми някой да даде по-някой съвет или сайт ,който пише доста за въпросния Dropshipping ,защото много искам да уча някой неща и тънкости за него и постепенно да почна да се занимавам със онлайн бизнес.


Поздрави : Габриел​
Здравей и добре дошъл тук. Надявам се престоя ти да е пълноценен и интересен в същото време. ;)

Dropshipping е страхотен начин за правене на пари. Естествено, на вън е по-добре, но и много хора успяват тук - лидери са в областта си. ;) Има много теми тук, колегата пусна една. Но, ако искаш задай си въпросите тук, тъкмо ще може да направим още съдържание.

За къде ще го правиш? Имаш ли ниша, в която искаш да се позиционираш? До къде си стигнал в планирането.
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Нека има. Лошото е, че са разпиляни в различни подфоруми или хората мислят да действат в точно опр. низша/площадка за продаване. Съответно и по ключови думи рядко се намират. А прибавяйки и това, че доста хора кофти побългаряват английски думички (техните транскрипции) на български… вече става пълна какафония и каша („амазон“, „дропшип“, „бтв“, „гуест“, „ацц“ … повръщам като ги видя).
 
Но ти добре ги сортира. ;) Сигурно са нарочно в различни подсекции. В смисъл, били са за конкретна ситуация. :)

Както казах, тук ще е много добре да се направи още една с въпроси и отговори за дропшипинга. А и малко ново съдържание няма да е излишно, нали? :)
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Мерси на всеки ,който изказа мнението си , blinky до планирането сега почвам но първо искам да прочета доста и после да почна да влагам пари във нещо ,което може да потръгне.
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

И да попитам евентуално някой ,който иска да се занимава и е дълбоко замислен към идеята ,която ще почна да се занимавам и реализирам да се занимава със мен и да правим заедно нещата ?
 
Re: От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Мерси на всеки ,който изказа мнението си , blinky до планирането сега почвам но първо искам да прочета доста и после да почна да влагам пари във нещо ,което може да потръгне.

Моля, моля. Супер, че си почнал планирането. То си е важно нещо нещо. Много интересно към какво ще се насочиш. Избирай внимателно и най-важното - огледай добре конкуренцията - все пак и тя е водещ фактор. Имали го в Amazon на някакви тънки цени и то от много търговци - по-добре помисли си добре, преди да стартираш. Избери си по-недоразвита ниша. Нещо не чак толкова масово. Примерно дрехи, или някакви часовници - това вече малко е клише. Или пък телефони и аксесоари. :) Да речем кучешки дрешки или инструменти за дърворезба и прочие. ;)
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Ще се радвам да ти помогна! Като за начало, ще ти препоръчам да не се насочваш към нашия пазар. Тук трудно ще пробиеш. За начало можеш да започнеш с ebay, amazon и след това можеш да си отвориш собствен онлайн магазин.
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Виждам ,че си от Плевен minimalvoice ?
Пиши на лс относно пазара :) Blinky пак мерси братле :)
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Да имам един въпрос ,15 000 евро ще ми стигнат ли за старт или трябва още да събирам ?
 
Re: От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Да имам един въпрос ,15 000 евро ще ми стигнат ли за старт или трябва още да събирам ?

Ще ти кажа тук зависи, защото от това, което имаш като умения и ресурси, може да са много. Иначе са сериозен капитал Ще се получи доста добре. Но тръгни с по-малка сума.
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Да попитам какво се изисква ,че да почна да продавам във Ebay ?
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Еха, 15 000 евра са си доста за старт на dropshipping бизнес. Относно продажбата в Ebay: ще ти трябват добри доставчици и ниски цени, за да можеш да подбиеш конкуренцията!
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

RunAway: Разгледай know how to на dsdomination.Там всичко е обявснено.Това е най-лесния вариант за дропшиппинг.Иначе ако искаш да продаваш през твои саит ти трябва фирма и контакти с US dropshjippers,което хич не е лесно и има много подводни камъни по пътя.Трябва си четене и проучване.Иначе като източник на читави дропшипъри може да откриеш ТУК Не каза на кои пазар ще оперираш?
 
От: Dropshipping? Въпроси и отговори

Някой да иска заедно да стартираме и да опитаме как ще провърви със лек бюджет ?
 

Горе