DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

takamato каза:
Коя е фирмата приятелю? Чии стоки продаваш? Зай малко свръзки.

Не разбрах точно въпроса ти. Коя фирма? Продавам различни стоки. Стоки за продан колкото щеш.
 
Хмм интересно но с БГ производители зор работа ще е искам да питам има ли възможност да навия чуздестранен производител да му продажам стоките в БГ или много ще се ускъпи при преноса ???
 
yovo каза:
Хмм интересно но с БГ производители зор работа ще е искам да питам има ли възможност да навия чуздестранен производител да му продажам стоките в БГ или много ще се ускъпи при преноса ???

Едва ли. При мен транспорта само на територията на USA е между $20-$200. Представи си какво става ако трябва да изпрати нещо до БГ? Но сега като се замисля едва ли там има нещо вървежно което да не се произвежда и в БГ
 
здравейте ,
сагаллявам че пиша на латинеца но в момента нямам възможност за кирилица ..
въпроса ми към Е-бусинесс е дали пласта данъци , гражданин ли е на USA ? ..възможно ли се ръководи такъв бизнес от България
 
inulo каза:
zdraveite ,
sagalliavam che pisha na latineca no v momenta niamam vazmojnost za kirilica ..
vaprosa mi kam E-business e dali plasta danaci , grajdanin li e na USA ? ..vazmojno li se rakovodi takav business ot Bulgaria ?

Никога не съм стъпвал в USA. Гражданин съм на България. Разбира се че си плащам данаците в USA като съвестен данъкоплатец. Иначе ще получа шута... Да - такъв бизнес е възможно да се води от БГ. Но ако никога не си се занимавал с е-бизнес - по добре започни с афилиейт
 
E-Business каза:
yovo каза:
Хмм интересно но с БГ производители зор работа ще е искам да питам има ли възможност да навия чуздестранен производител да му продажам стоките в БГ или много ще се ускъпи при преноса ???

Едва ли. При мен транспорта само на територията на USA е между $20-$200. Представи си какво става ако трябва да изпрати нещо до БГ? Но сега като се замисля едва ли там има нещо вървежно което да не се произвежда и в БГ

Има много яки и евтини неща, които не се произвежд и продават в БГ. Примерно до скоро това бяха телефоните с 2 сим карти..Сега са по 400-500 лева, а по света са по $150-$200. Аз лично скоро видях едни много яки 4ГБ флашки, които бяха направени като гривни за по $15-$20.
 
Tsanko каза:
Има много яки и евтини неща, които не се произвежд и продават в БГ. Примерно до скоро това бяха телефоните с 2 сим карти..Сега са по 400-500 лева, а по света са по $150-$200. Аз лично скоро видях едни много яки 4ГБ флашки, които бяха направени като гривни за по $15-$20.

Един от основните принципи от които се водя е да не се продава електроника. Просто много се търси :)
 
Точно това имах в предвид техниката в БГ все още е с много високи цени
а всеки знаем че българинат не е мн заможен човек и ако се пополезира нет пазаруването може да се регистрират стабилни печалби ,а и имам един вапрос към E-Business как успяваш да уредиш бизнес в usa транспорт и всичко от БГ трудна ли е организацията ?
 
а каква е легалната процедура за данъците при условие че си тук как става точно ...
аз сам в уса ..и мисля да зпочна някакъв онлине бусинесс ..но по скоро мисля да започна с форум кои да има платена регистрация ..но гледам първо да си разширя общата култура в онлине търговията :)
 
inulo каза:
a kakva e legalnata procedura za danacite pri uslovie che si tuk kak stava tochno ...
az sam v usa ..i mislia da zpochna niakakav online business ..no po skoro mislia da zapochna s forum koi da ima platena registracia ..no gledam parvo da si razshiria obstata kultura v online targoviata :)

аз съм тук. Но това не пречи да си плащам данъците там. Щом там печеля там плащам. Относно твоята идея за форума. Наблюденията са ми че хората като видят регистрация и минават на следващия сайт. Да не говорим за платена??? Не е никак добра идея мене ако питаш
 
ами да прав си но платената регистрация може би сте дойде след време като ехтра за усарите....въпреки това не мислиш че има сайтове които успяват да трупат пари само от лубопиството на случайни посетители ..

преди време работех за фирма която се занимаваше с продажба на виртуални сървъри и дедицатед ... имаше сериозен процент от хора поради огромния пазар които просто копуваха или продваха продукта ( примерно ефтин виртуален хостинг ) само заради ниската цена ..
 
като написах дропсшоппинг в гоогле излезе тожа което е БГ и сущо можеш да продаваш aukro.bg
 
ami vapros za dropinga ..kakav e approacha kam proizvoditelite ...samo chrez emeil li kontaktuvash ..niakoi ot firmite si ogranichavat conacts na saita s po malko info ...barzo li si poluchaval info i ot kade nai chesto namirash udobni contacts na proizvoditelia..
..tezi producti sadeiki samo ot saita ..mislish che proizvoditelite predlagat dropshipping ..crest.moc
 
inulo каза:
ami vapros za dropinga ..kakav e approacha kam proizvoditelite ...samo chrez emeil li kontaktuvash ..niakoi ot firmite si ogranichavat conacts na saita s po malko info ...barzo li si poluchaval info i ot kade nai chesto namirash udobni contacts na proizvoditelia..
..tezi producti sadeiki samo ot saita ..mislish che proizvoditelite predlagat dropshipping ..crest.moc

Да основно контактувам с e-mail. Това да разпознаеш дали сайта е на производител или на някой прекупвач не е трудно след малко практика. Обикновено сайтовете на производителите са лоши от към дизайн, липсват цени, набива се на очи нежеланието да се продава... не знам защо. техните сайтове са само за инфо за стоката. Като стане уговорката някой пращат дискове със снимки и описания на стоките както и Dropship Price List. Не всички производители обаче предлагат дропшип. Обикновено ако произвеждат носни кърпички няма да им се иска да опаковат всеки ден по 100-150 пакета и да ги пращат на клиенти. А ще искат да ги продават на едро. Ако обаче продават гардероби - никакъв пролем няма да е за тях да предложат дропшипинг
 
Как се регистрира фирма от БГ в УСА и по какув начин се усъществява договор с фирма предлаща дроп шопинг
 
Купуваш си вестник каитал там е пълно с обяви на фирми които предлагат тази услуга

а комуникацията E-Business бизнес беше споменал че е по пощата за да имаш всичко черно на бяло
 
yovo каза:
Как се регистрира фирма от БГ в УСА и по какув начин се усъществява договор с фирма предлаща дроп шопинг

регистрацията на фирма от БГ в USA е доста сложен продължителен, скъп и изнервящ процес.
Договор с фирма предлагаща дроп шипинг не съм правил. там нещата стават така: Предлагаш ли ? Предлагам. Работим ли? Работим. Това е.
И предпочитам да контактувам с мейли а не по телефона. Така черно на бяло имам всичко
 
  • Like
Реакции: Tmax

Горе