DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Прехвърлих някои от по обемните мнения, но не успях ясно да разбера, каква е точно технологията на тоя дроп шопинг 1 по 1. Все пак темата е 60 страници и...

.с. т.е. дроп шипинг а не шопинг, така илиначе смислово ми се струват еднакви.

Kpetrov, ако сериозно си решил да се занимаваш с това , просто някой ден намери свободно време и ми се обади и ще ти отговоря на всички въпроси.

Между другото последните 4 месеца заради големия интерес направих 3 курса на живо и един уебинар по темата за ДропШипинга. Точно за този дропшипинг за който е този пост. Който се интересува - ако за напред правя - ще поствам тук в тази група повече хора да научат
 
дефакто на кратко в БГ практиката на подобен тип бизнес модел водят чуждестранни фирми или новооткрити производители на даден продукт, който използват метода на търговия с така наречените ПИРАМИДИ...В който първо инвестираш в продукти и после водиш някого, който да стане и той представител като си закупи пакет от продукти на определена стойност и като започне той да търси и продава и ти да взимаш от неговите клиенти и него % от продажбите и така до 9-то.. аз така го разбирам тоя Дропшипинг..
Явно не си го разбрал. Съществуването в БГ на дропшип бизнес във вида който съществува в USA е на практика невъзможен.
 
Явно не си го разбрал. Съществуването в БГ на дропшип бизнес във вида който съществува в USA е на практика невъзможен.
И аз искам да науча повече за дропшипинга, защото мисля скоро да отворя онлайн магазин.
 
Здравейте!
За тези който са от Варна или околността - в Неделя 1 Октомври от 10 до 18 часа в х-л Аква ще има курс "ДропШипинг за начинаещи" (онлайн арбитраж).
за повече информация: https://www.facebook.com/events/128256251140560
Само за ebay>amazon ли говорите или за класически дропшипинг алиексперс/някой подобен > твой сайт?
 
Само за ebay>amazon ли говорите или за класически дропшипинг алиексперс/някой подобен > твой сайт?
Май пълния смисъл на онлайн арбитраж е именно - ebay -> amazon. Чистият си е прозиводител -> сайт и други канали като ebay,amazon,google products и прочие. :)
 
Май пълния смисъл на онлайн арбитраж е именно - ebay -> amazon. Чистият си е прозиводител -> сайт и други канали като ebay,amazon,google products и прочие. :)
Колегата така го е написал, че става малко двусмислено - технически дори и класическият дропшип си е пак арбитраж, т.е. цялата търговия като идея е нищо повече от един ценови арбитраж, но това е друга тема :)
 
Да както и да ги наречем това са 2 различни модела. Единия Eay - Amazon (или други подобни) другия Собствен сайт ( или ебей , амазон) - Производител или Supplier.
Курса днес беше конкретно за EBay - Amazon. За Другия модел курса беше преди 2 месеца
 
Kpetrov, ако сериозно си решил да се занимаваш с това , просто някой ден намери свободно време и ми се обади и ще ти отговоря на всички въпроси.

Между другото последните 4 месеца заради големия интерес направих 3 курса на живо и един уебинар по темата за ДропШипинга. Точно за този дропшипинг за който е този пост. Който се интересува - ако за напред правя - ще поствам тук в тази група повече хора да научат

Здравей, може ли аз да се възползвам от предложението ти и да ми обясниш как стоят нещата. Ще съм много благодарен!

Върни ми ЛС, че аз не мога да ти пиша :(
 
Здравейте,
мисля да пробвам dropshipping Amazon -> Ebay, поразучих как стоят нещата, но все пак има някой въпросителни. В ebay преди 4-5 години продадох доста лични вещи и там съм наясно с пускането на обяви. От амазон никога не съм поръчвал, защото или не пращат до тук или е била скъпа доставката, но ще разуча.
Не целя това да ми е основен доход, а да си запълвам свободното време, не обичам да бездействам.

Като за начало ме интересува трябва ли да се свържа с продавача предварително или направо, като някой поръча, поръчвам и аз и слагам адреса на купувача в поръчката от амазон. Няма ли да има логото на Амазон по пратката?

Друго което се чудя, ако са от различни държави, да кажем Германия към Англия. Купувача би ли възразил, че стоката му пристига от друго място? Мен лично не ме бърка (ако съм купувач), щом съм си я получил, но все пак ми е интересно.

Има ли проблем Ebay -> Ebay, примерно от Китай с малка надценка към цял свят?

Прочетох десетина страници назад и имаше мнения, че paypal не толерира dropshipping-a.. с какво да внимавам, да не ми баннат акаунта?

Благодаря предварително!
 
Здравейте на всички. Първо искам да изкажа лайковете си към всички, които споделят знания, опит и всичко, което са научили сами през годините за всякакъв онлайн бизнес. Да споделя и аз с вас - започнах да чета за Dropshipping преди 3 г. Миналата година юни месец - 1-ви листинг в Ebay.co.uk /Supplier - Amazon.co.uk/.Досега имам само 6 продажби. Продължавам да чета и да се обучавам /ходих и на обученията на DSD Domination/. Искам да помоля ако има някой, който преподава срещу заплащане уроци, моля да пише. Мисля, че аз правя някъде грешки, въпреки, че следвам всички правила за качване на продукти. Знам, че не е лесно с оглед милионите дропшипъри, но съм решила да не се отказвам. Благодаря предварително. Пожелавам на всички ползотворна и успешна година. ;):):)
 
Здравейте. Някой можели да публикува списък с БГ фирми предлагащи дроп шипинг. Благодаря предварително на всички.
 
Здравейте. Някой можели да публикува списък с БГ фирми предлагащи дроп шипинг. Благодаря предварително на всички.
Тук
Тук
Тук
Със сигурност ще намериш и още фирми в Гугъл. Това са резултати от първа страница в Гугъл.
 
Здравейте имам доста свободно време и ми звучи доста интересно да се занимавам със това, дали има някой желаещ да ме запознае със това по-подробно?
 
60 страници тема си мисля, че ще ти е достатъчна. Хем ще попадаш и на решени проблеми, които могат да ти бъдат от полза впоследствие.
В интернет има още супер много информация, а преди време имаше и платени уебинари, не знам дали още си предлагат услугите.
 
Mоже ли някой да ми отговори на някои от следните въпроси?

Мисля скоро време да направя магазин през Shopify, няма да е насочен към БГ пазара. Ще работи на дропшипинг. Гледах продукти от сайтове като Aliexpress, Amazon etc. От там ще ги взимам, но от тук нататък нищо не ми е ясно..

1. Когато някой поръча от магазина ми какво трябва да направя?
2. Когато платят за даден продукт, парите отиват в Paypal и кога ще мога да ги изтегля? Когато си вземат продукта?
3. Вероятно повечето тук сте ползвали Shopify, има едно малко прозорче, което когато даден клиент купи продукт му изписва името и локацията. Това вярно ли е? Или могат да го направят като фалшиво взе едно някой купува, но не е така?

Благодаря на хората, които ще отделят време да ми отговорят.
 
Здравейте ! За всички Варненци и около Варна които искат по подробно да се запознаят с ДропШипинга и конкретно с моя модел - да заповядат на курса по класически дропшипинг в Варна на 1 Април 2018 Хотел Аква от 10-18 часа
тук има подробности за събитието и какво включва обучението.
https://smpro.net/events/varna-1-4-2018-dropshipping
а това е линка за фейсбук събитието
https://www.facebook.com/events/2026834124244027/

Очаквам ви ще е интересно и полезно :)
 
Здравейте. Търся човек, дропшипинг-партнер без фирма, без каса. Процент в края на месеца. Стоката е налична. За инфо на лично моля.
 

Горе