Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

fcolor.bg

New Member
Здравейте,

Използвате ли Drupal като платформа за разработване на уеб сайтове? Искам да предложа покрепа за разработването на Drupal базирани уеб бизнеси. Причината е, че с американската ни хостинг компания сме един от спонсорите на конференцията DrupalCon 2008 в Сзегед, Унгария ( fcolor.bg/about/news/fcolor-web-hosting-sponsors-drupalcon-2008 ).

Като партньор на Drupal общността исма да ви предложа следното.

1. Да организираме конкурс, в който Drupal разработчици да покажат завършени уеб сайтове за онлайн бизнес.

2. Регистрираните членове на ПРЕДПРИЕМАЧ да гласуват за най-добрия проект.

3. Ние ще осигурим за него следното:

- Промоционална кампания на стойност 5 000 лв.
- Парична награда за разработчика (ще я уточним при създадена организация)
- Бизнес клас хостинг - виртуален или нает сървър за собственика на проекта за период от една година

Ако смятате, че други уеб бизнеси освен нас могат да участват с подкрепа, ще е още по-добре. Възможно е при повече проекти и интерес да разширим формата на наградите и подкрепата и да направим дори офлайн среща?
 
От: Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

fcolor.bg, не разбрах какво е условието, само да имам сайт напарвен на друпал или трябва да е качен на ваш хостинг?
 
От: Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

Разбира се, че не поставяме условие да сте наш клиент. Не би било коректно. Ние приемаме на популяризираме Drupal независимо къде собственикът на уеб сайта съхранява проекта си.

Относно валидността. Започва на 1-ви септември, но предложението ми беше да го организира форума "Предприемач", а не ние.
 
От: Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

аз само не разбрах какво значи
- Промоционална кампания на стойност 5 000 лв.

Защо не пошумите около МодX например, EzPublish, нещо друго яко, по-малко популярно и нас. Ще е по-интересно. Мераклиите за участие ще чоплят нови неща
:)
 
От: Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

Ами правим това по повод участието се в DrupalCon Szeged. Drupal е страшно гъвкава и добра платформа, която има около 600 разработчици само в Унгария. На конференцията бяха над 500 души от цял свят.

Сигурен съм, че, който разработва Drupal базиран сайт ще му бъде много по-лесно да го развива и да получава подкрепа от общността developers, отколкото при много други CMS.

Относно MODx... имаме програма. А промоционалната кампания ще бъде направена в целевата група на уеб сайта и в популярни български мрежи, с които си партнираме.
 
От: Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

фколор.бг къде да се запиша за тоя конкурс?
П.П. Случайно да искаш реклама във www.bgcms.com, посетителите не са много от 20-50 понякога стигат и до 100, когато публикувам статия във социалните мрежи, единственото място е в десния сидербар :)
 
От: Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

а ако нямам 18 години мога ли да участвам ?
 
От: Drupal конкурс и подкрепа за добри уеб бизнеси?

Нещо не съм фен на друпал, но иначе добра инициатива.
 
Аз си ползвам основно Друпал, но наистина старите теми трябва да не са закачени. форума си има нужда от лека модерация
 

Горе