Easyads плащания

DiDokal

Active Member
Здравейте

Ползвам на един мой сайт easyads, но до сега не съм поисквал да ми се изплащат сумите.
Някой знае ли дали като физическо лице е нужно да им пращам някакви фактури на easyads, преди да ми преведат поисканата сума?
 
От: Easyads плащания

Здравейте

Ползвам на един мой сайт easyads, но до сега не съм поисквал да ми се изплащат сумите.
Някой знае ли дали като физическо лице е нужно да им пращам някакви фактури на easyads, преди да ми преведат поисканата сума?

Трябва да имат иформация в сайта за това. Ако нямат пиши им един емейл.
 
От: Easyads плащания

Трябва да имаш минумум 200 лв натрупани и ти ги превеждат по банков път, след поискване. За физически лица на края на годината издават служебна бележка с изплатените суми, които си задължен да декларираш като допълнителен доход от наема на рекламни площи.
 
От: Easyads плащания

Easyads още съществуват. Не съм ги ползвал от години. Бях сигурен че досега щяха да са ги махнали. :)
 
От: Easyads плащания

Благодаря на всички ви :)
Четох аз в сайта им, но не видях нищо конкретно за физическите лица...

Почти 30 дни са минали от както съм ги поискал, като трябва да ми ги преведат най-късно 45 дни от датата на поискването.
 
От: Easyads плащания

Благодаря на всички ви :)
Четох аз в сайта им, но не видях нищо конкретно за физическите лица...

Почти 30 дни са минали от както съм ги поискал, като трябва да ми ги преведат най-късно 45 дни от датата на поискването.
Това трябва да ти говори , какви измекяри са.
 
От: Easyads плащания

Ще ти платят, не се притеснявай. Ако примерно си поискал парите на 01.12.2014 ще ги получиш на 13.02.2015 - тоест около 42-43 дена. Плащат си редовно, имат и достатъчно добър и отзивчив съпорт (за разлика от другите мрежи).
 

Горе