Elada.info - deep link и traffic за всеки

gunshot

Active Member
Здравейте колеги,

Направих следното ново сайтче:
http://elada.info/

Става въпрос за български deep link портал с обща тематика в стил Digg.

Sайтa може да предложи следните бонуси за тези, които ще го използват първи:
- Връзки: Реален DoFollow линк към началната Ви страница още при регистрацията
- Връзки: Реален DoFollow линк за всяка изпратена връзка
- Връзки: 123 000 индексирани страници, и се увеличават
- Трафик: Средно 1000 уникални посещения на ден, и се увеличават
- Информация: Списък със социални мрежи, който актуализирам всяка седмица http://elada.info/node/327
- Информация: SEO съвети и новини специално за всички регистирани, веднъж месечно
 
Последно редактирано:
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Курец за PR0 дофоллоу =) аз предпочитам nofollow в ПР2+ отколкото dofollow в PR0 . Не се научихте, че директории и подобни шитс, където парадирате с DOFOLLOW се пускат само на хубави и стари домейни с някакъв PR, само тогава може да се парадира с DOFOLLOW .

пс : приеми ми мнението като по-остра критика, а не заяждане
пс2: регистрирах се да видя от кой чорап ( левия или десния? ) ще извадиш 10-1000 посещения.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

@jackosz, поздравления за това, че се престраши да бъдеш първи :)
Връзките ти са публикувани и в следващите 24 часа ще получат обещания бонус трафик.

Благодаря и на всички други колеги, които се включиха до момента и се надявам да ставате все-повече!

Днес е първи ден и не очаквах толкова бързо да има активност. Налага се и бързо да променя правилото за трафик бонуса:
20-1000 реални посещения на страницата си в elada.info ще получават поне 3 връзки на ден, които сметна, за най-качествени. От там нататък трафика ще се разпределя по сайта и към останалите. Трафик ще осигуря и за началната страница.
Който се е регистрирал до момента, си получава бонуса в близките 2 дни.
Надявам се скоро отново да мога да осигуря трафик директно към всички връзки!

Другите бонуси остават без промяна:
- Реален DoFollow линк
- 1ва страница

AlanFort, разбирам твоята критика. Имам и PR2-4, но на тях има сайтове, които при всички положения са по-ценни от стартираща директория и не бих ги жертвал. С времето PR се прави. А за трафика - бедна ти е фантазията какви начини за трафик знам :)
 
Последно редактирано:
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Ей Ей Ей Ей! Ти гледай към мой сайт да не докараш някой брътвешки трафик от букс или от ифреймове или от някакви спамове, че ще се караме.
И млъкни с dofollow линка, прочети ми горното мнение.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Приятелю наш, AlanFort :)
Ще си позволя да ти дам някои безплатни съвета за твоя SEO сайт:
- като сео експерт, за какъвто се представяш, предполагам знаеш значението на мета таговете - погледни своите и си ги коригирай
- когато пишеш блог на английски език, не е задължително, но е препоръчително да владееш правилно този език. прочетох 2 изречения от хоум пейджа ти и в едното имаше 2 граматически грешки - ти ще ги намериш :)
- преди да се плашиш от това, което ще направят другите за теб, се вгледай в това, което сам правиш за себе си, :) работи над сайта си и бъди търпелив
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Приятелю наш, AlanFort :)
Ще си позволя да ти дам някои безплатни съвета за твоя SEO сайт:
- като сео експерт, за какъвто се представяш, предполагам знаеш значението на мета таговете - погледни своите и си ги коригирай
- когато пишеш блог на английски език, не е задължително, но е препоръчително да владееш правилно този език. прочетох 2 изречения от хоум пейджа ти и в едното имаше 2 граматически грешки - ти ще ги намериш :)
- преди да се плашиш от това, което ще направят другите за теб, се вгледай в това, което сам правиш за себе си, :) работи над сайта си и бъди търпелив
Скъпи "приятелю" , през трибуквения ми е за elunez.com , за мета таговете му ( ако искам ЧУШКИ И ДОМАТИ ЩЕ СЛОЖА ) и за серп оптимизацията, поради простата причина, че ще изяде деиндексацията след няколко дни, пък и не разчитам на приходи от него, не мисля че ми е приоритет да му правя каквато и да било оптимизация,а пък камо ли някой да ми дава съвети как да го оптимизирам.
Поста ми в никакъв случай не беше заяждане, просто трябваше да ми отговориш на въпросите, които бях задал малко по остро. Предполагам, че всеки се интересува откъде ще дойде този трафик от сайта ти, нали така? Някой да ми каже, че не го интересува откъде му идва трафика? Нещото за dofollow - там мълчиш, защото просто няма какво да кажеш, не може със социална мрежа, която е PR0, да парадираш дори в логото, че си dofollow, капиш?

пс: Недей ми давай съвети моля те, през трибуквения са ми.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Само аз ли не разбрах какъв проблемът, като е dofollow? Ще обясниш ли, ако обичаш?
И мрежата не е PR0, а е N/A.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Не е проблем :) , просто не е редно да се парадира толкова с dofollow линка, като че ли са PR10, повече няма да пиша в тая тема, че много шитс изпонаписахме, все по моя вина, успех с проекта на пича.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Мина 1вия ден на мрежата. Обобщавам малко резултати за любопитните:
Вчера 186 посещения
Днес 234 посещения (деня едва започва)
Трафика е качествен, от български посетители. Източниците засега са големи български сайтове и малко от този форум.
400 посещения за първите 24 часа не е лошо според мен :)
Всички, които си пуснаха връзките вчера, бяха публикувани.
Надявам се всички да бъдат доволни и да публикуват отново.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Ако може сложи един брояч за използваните символи в описанието и инфо за максималния брой символи.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

@stuklen, добавих информация за ограниченията при публикуване на връзка. Ще проверя и възможността за добавяне на брояч.

Ограничения в броя на символите за момента са: заглавие от 15 до 70 символа; описание от 20 до 400 символа.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Малък съвет - при регистрация направи това "Паролата и допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия мейл адрес." в някакъв бокс или цвят, защото като си попълних данните и направо ме върна на началната страница. Едвам забелязах текста и си помислих, че не съм се регистрирал.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Забелязах, че две от категориите не са използват за момента от никого и ги актуализирах. Новите категории са:
Новини и политика
http://elada.info/Новини+и+политика
На английски (за връзки към страници на английски език)
http://elada.info/На+английски
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Весела Коледа на всички и честит ъпдейт на всички потребители на социалната мрежа :)

Всички URL адреси и заглавия на връзки вече са с вариант в случай на грешно търсене на кирилица (фонетика и bds) и латиница.
Помогнете на Вашите потребители да достигнат до Вас, дори когато сбъркат. Регистрирайте сайта си в Elada.info
Пример:
портал РОДОПИТЕ - "здишьв идадзсше"
http://elada.info/node/68

Изпратете своята връзка и тествайте сами!
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Статистика за първите 10 дни на сайта:

Ъпдейт: Вчера сайта имаше 312 посещения.
Ще оценя ако някои от колегите, които публикуват връзки, сподели какви са му впечатленията от сайта до момента.
 

Прикачени файлове

  • statistics10days.jpg
    statistics10days.jpg
    64.5 KB · Преглеждания: 40
Последно редактирано:

Горе